Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 02:08

Питання, які не відносяться до компетенції консульського підрозділу Посольства України в Азербайджанській Республіці

Оформлення статус біженця в Азербайджані

(питання належить виключно до компетенції Державної міграційної служби Азербайджанської Республіки) 

Оформлення дозволу на проживання та/або працевлаштування в Азербайджанській Республіці

(питання належить виключно до компетенції Державної міграційної служби Азербайджанської Республіки) 

Проставлення «Апостилю» на документи, оформлені в Україні

(«Апостиль» на документи проставляється в Україні: Міністерством юстиції, Міністерством освіти і науки, Державною реєстраційною службою та Міністерством закордонних справ) Детальна інформація: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/consultation/apostily

Вклеювання фотокарток до внутрішніх паспортів громадян України при досягненні ними 25-та 45-річного віку також не належить до компетенції закордонних дипломатичних установ України.

Також консульські установи та посадові особи України за кордоном не можуть прискорити опрацювання клопотання про залишення на постійне проживання, вихід з громадянства, оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, отримання витребуваного документа: оперативному вирішенню підлягають лише ті консульські послуги, які здійснюються безпосередньо в консульському підрозділі.

Консульські посадові особи не можуть виконувати обов'язки адвокатів, юридичних консультантів, туристичних агентів, перекладачів; не надають грошей у борг, не сплачують готельнi та iншi рахунки, і, в разі порушення законів країни перебування, не можуть звільнити громадян від кримінальної чи адміністративної відповідальності.


Консульський відділ Посольства України в Азербайджанській Республіці
Керівник: Сергійчук Богдан Володимирович
Консул
Адреса:

м. Баку вул. Юсіфа Везірова, 49

 

Телефон: +99412 441-27-06
Факс: +99412 449-40-96
Ел. пошта: emb_az@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Понеділок: 14:30 - 17:00 (лише громадяни України за попереднім записом)

Вівторок, середа, четвер, п’ятниця: 10:00 - 12:30

Прийом громадян України керівником закордонної дипломатичної установи:

Кожна перша середа місяця: 10:00-12:30 

Примітки:

УВАГА! Інваліди, вагітні, тяжкохворі, відвідувачі з малолітніми дітьми приймаються позачергово.

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться в екстрених випадках: втрата паспортних документів, дорожньо-транспортна пригода, смерть близьких, випадки загрози життю або здоров’ю громадян, арешту тощо.

Телефон «гарячої лінії» Посольства +99450 255 75 18 (телефонувати виключно у разі загрози життю або здоров’ю громадян України).

З 16 січня 2017 року в Посольстві започатковано оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза», що уможливлює іноземцям та особам без громадянства реєстрацію візового клопотання он-лайн та призначення дати подачі документів в установі безпосередньо через сайт http://visa.mfa.gov.ua .

Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур загалом.

При цьому наголошуємо, що фото заявників, що завантажується до ІТС «Віза» має бути якісним, за зразком «фото на паспорт».