Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:30

Заява Посла України Олександра Міщенко з приводу трагедії в Маріуполі 24 січня 2015р.

26 січня 2015, 14:11

Жахлива трагедія в Маріуполі 24 січня 2015р., коли в результаті масового обстрілу житлових районів міста терористами, підтримуваних Росією, загинули близько 30 мирних жителів і ще більше 100 отримали поранення, стала черговим глибоким потрясінням для України і всього світового співтовариства як приклад не просто терористичного акту, а цілеспрямованого злочини проти людяності.


Очевидно, що цей і попередні злочини терористів на сході України, які підтримуються Росією, не залишаться без уваги Гаазького трибуналу. Очевидно також те, що терористичні організації «ЛНР / ДНР» є знаряддям в руках Кремля і реалізаторами путінської агресивної політики, спрямованої не тільки проти України, а проти всього цивілізованого демократичного світу.

Цинічні заяви керівництва Росії щодо ситуації на Донбасі про те, що російські солдати не воюють в Україні за вказівкою Москви, а просто «проводять свою відпустку на Донбасі, допомагаючи братам-українцям», є слабкою спробою приховати свою причетність до всіх тих злочинів, які здійснюють бойовики на сході України. Однак, на сьогоднішній день ні в кого в світі вже не виникає сумніву, що Росія, а саме її керівництво, у своїх спробах зберегти свій вплив на пострадянському просторі повністю успадкувало найжахливіші приклади світової історії, надихаючись методами тоталітарно-агресивної політики комуністичних і фашистських держав .

Саме тому Україна закликає все цивілізоване світове співтовариство об'єднати свої зусилля в боротьбі з тероризмом і агресією, щоб не допустити повторення тих помилок минулого, які вже призвели до порушення територіальної цілісності держав, зокрема Азербайджану, Грузії, Молдови, а сьогодні вже й України.

Останні виступи

Звернення Надзвичайного і Повноважного Посла України в АР О.П.Міщенка до українців Азербайджану | 19 серпня 2016, 13:05

Шановні українці Азербайджану! В житті української громади Азербайджанської Республіки (АР) відбулася знаменна подія. Український Конгрес Азербайджану (УКА) (який є другою в АР діаспорською організацією українців в Азербайджані) отримав свій офіційний офіс і, таким чином, нарешті вдалося вирішити головну проблему в організації діяльності української діаспори в Азербайджані, яка полягала у відсутності належного приміщення, де азербайджанські українці могли б забезпечувати свої духовні і культурно-гуманітарні потреби.
Виступ |

Украинский Посол в Азербайджане выступил с резким заявлением в адрес России | 02 липня 2014, 15:59

БАКУ, 2 июл - 1NEWS.AZ Посольство Украины в Азербайджане распространило заявление посла этой страны Александра Мищенко в связи с принятием ПА ОБСЕ поправок к резолюции в связи с событиями вокруг Крыма и Севастополя.
Виступ | Джерело: 1news.az | Автор: Талыб Бархудаев

Россия проводит в Украине диверсионную работу - Посол Мищенко | 01 липня 2014, 19:12

Посол Украины в Азербайджанской Республике Александр Мищенко распространил заявление по поводу принятой в Баку резолюции ПА ОБСЕ.
Виступ | Джерело: Ann.az |

Посол

Контакти

Адреса: AZ 1069, Азербайджанська Республіка, м. Баку-69, вул. Ю.Везірова (Чеменземінлі), 49. Переглянути на мапі
Телефон: 00 99412 449 40 95, +99 450 255 75 18 (ВИКЛЮЧНО у разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: 00 99412 449 40 96
Ел. пошта: emb_az@mfa.gov.ua
Веб-сайт: azerbaijan.mfa.gov.ua