Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 15:17

Посол України О.Міщенко провів зустріч з учасниками азербайджанського дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники»

26 липня 2017, 17:20

26 липня 2017 р. Посольством України в Азербайджані разом з громадською організацією АР – Соціально-екологічним Центром «Екосфера» у приміщенні дипустанови була організована зустріч Посла України О.Міщенка з учасниками дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники».

Дітям було презентовано територію Посольства, ознайомлено з основними символами України – Прапором та Гербом. Також було поінформовано щодо географії та адміністративно-територіального поділу України. 

У своїй промові Посол поінформував дітей щодо основних напрямів діяльності Посольства України та представив співробітників дипустанови. На прикладі ситуації в Україні та Азербайджані, пов’язаної з агресією та окупацією ворогом частини територій, Посол акцентував увагу на ролі дипломатії у процесі врегулювання конфліктів. Було підкреслено, що, завдяки дипломатичним зусиллям загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва свого часу було припинено гостру фазу Нагірнокарабаського конфлікту, що зберегло тисячі людських життів. Так само сьогодні в Україні, завдяки спільним, злагодженим діям керівництва української держави та міжнародної спільноти вдається протидіяти російській агресії проти України і виробити комплекс заходів для забезпечення звільнення України від російських окупантів. 

Посол наголосив, що між Україною та Азербайджаном історично існують традиційно дружні відносини, результатом чого стало встановлення з набуттям незалежності стратегічного партнерства між нашими країнами. Дітям також були продемонстровані відеоматеріали про Україну. 

У свою чергу керівник соціально-екологічного Центру «Екосфера» Фіруза Султан-заде поінформувала Посла О.Міщенка щодо створення у дитячому таборі трьох умовних «держав» – «Райдужна», «Льодова» та «Смайл», з різними формами правління та представила нещодавно призначених послів цих країн (по два від кожної країни). 

У цьому зв’язку було відзначено важливість для дітей відвідання першого у їх житті дипломатичного представництва - Посольства України в Азербайджані з метою більш детального ознайомлення з діяльністю дипустанови зарубіжної країни.

Наприкінці зустрічі Посол та співробітники дипмісії України побажали дітям успіхів, міцного здоров’я та щасливого мирного життя. 

Останні новини

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.

Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджану П.Шахбазовим | 26 грудня 2017, 14:17

26 грудня 2017 року відбулась робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

У м.Баку проведено вечір української пісні та поезії «Українські вечорниці 2017» | 24 грудня 2017, 15:55

23 грудня 2017 р. у м.Баку відбулись Українські вечорниці. Зазначений захід був організований Українським конгресом Азербайджану під керівництвом Ю.Осадченка та українською громадою імені І.Франка у місті Сумгаїт під керівництвом Т.Мусаєвої за підтримки Посольства України в Азербайджані та за участі Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка.

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

19 грудня 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко здійснив регіональний візит у Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 15:54

Відбулась зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з керівництвом м.Сумгаїт - заступником Глави Виконавчої влади С.Гулієвим.