Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 01:52

Посол України О.Міщенко провів зустріч з учасниками азербайджанського дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники»

26 липня 2017, 17:20

26 липня 2017 р. Посольством України в Азербайджані разом з громадською організацією АР – Соціально-екологічним Центром «Екосфера» у приміщенні дипустанови була організована зустріч Посла України О.Міщенка з учасниками дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники».

Дітям було презентовано територію Посольства, ознайомлено з основними символами України – Прапором та Гербом. Також було поінформовано щодо географії та адміністративно-територіального поділу України. 

У своїй промові Посол поінформував дітей щодо основних напрямів діяльності Посольства України та представив співробітників дипустанови. На прикладі ситуації в Україні та Азербайджані, пов’язаної з агресією та окупацією ворогом частини територій, Посол акцентував увагу на ролі дипломатії у процесі врегулювання конфліктів. Було підкреслено, що, завдяки дипломатичним зусиллям загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва свого часу було припинено гостру фазу Нагірнокарабаського конфлікту, що зберегло тисячі людських життів. Так само сьогодні в Україні, завдяки спільним, злагодженим діям керівництва української держави та міжнародної спільноти вдається протидіяти російській агресії проти України і виробити комплекс заходів для забезпечення звільнення України від російських окупантів. 

Посол наголосив, що між Україною та Азербайджаном історично існують традиційно дружні відносини, результатом чого стало встановлення з набуттям незалежності стратегічного партнерства між нашими країнами. Дітям також були продемонстровані відеоматеріали про Україну. 

У свою чергу керівник соціально-екологічного Центру «Екосфера» Фіруза Султан-заде поінформувала Посла О.Міщенка щодо створення у дитячому таборі трьох умовних «держав» – «Райдужна», «Льодова» та «Смайл», з різними формами правління та представила нещодавно призначених послів цих країн (по два від кожної країни). 

У цьому зв’язку було відзначено важливість для дітей відвідання першого у їх житті дипломатичного представництва - Посольства України в Азербайджані з метою більш детального ознайомлення з діяльністю дипустанови зарубіжної країни.

Наприкінці зустрічі Посол та співробітники дипмісії України побажали дітям успіхів, міцного здоров’я та щасливого мирного життя. 

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.