Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 04:48

Посол України О.Міщенко провів зустріч з учасниками азербайджанського дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники»

26 липня, 17:20

26 липня 2017 р. Посольством України в Азербайджані разом з громадською організацією АР – Соціально-екологічним Центром «Екосфера» у приміщенні дипустанови була організована зустріч Посла України О.Міщенка з учасниками дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники».

Дітям було презентовано територію Посольства, ознайомлено з основними символами України – Прапором та Гербом. Також було поінформовано щодо географії та адміністративно-територіального поділу України. 

У своїй промові Посол поінформував дітей щодо основних напрямів діяльності Посольства України та представив співробітників дипустанови. На прикладі ситуації в Україні та Азербайджані, пов’язаної з агресією та окупацією ворогом частини територій, Посол акцентував увагу на ролі дипломатії у процесі врегулювання конфліктів. Було підкреслено, що, завдяки дипломатичним зусиллям загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва свого часу було припинено гостру фазу Нагірнокарабаського конфлікту, що зберегло тисячі людських життів. Так само сьогодні в Україні, завдяки спільним, злагодженим діям керівництва української держави та міжнародної спільноти вдається протидіяти російській агресії проти України і виробити комплекс заходів для забезпечення звільнення України від російських окупантів. 

Посол наголосив, що між Україною та Азербайджаном історично існують традиційно дружні відносини, результатом чого стало встановлення з набуттям незалежності стратегічного партнерства між нашими країнами. Дітям також були продемонстровані відеоматеріали про Україну. 

У свою чергу керівник соціально-екологічного Центру «Екосфера» Фіруза Султан-заде поінформувала Посла О.Міщенка щодо створення у дитячому таборі трьох умовних «держав» – «Райдужна», «Льодова» та «Смайл», з різними формами правління та представила нещодавно призначених послів цих країн (по два від кожної країни). 

У цьому зв’язку було відзначено важливість для дітей відвідання першого у їх житті дипломатичного представництва - Посольства України в Азербайджані з метою більш детального ознайомлення з діяльністю дипустанови зарубіжної країни.

Наприкінці зустрічі Посол та співробітники дипмісії України побажали дітям успіхів, міцного здоров’я та щасливого мирного життя. 

Останні новини

Щодо спільного проекту Посольства України в АР та Федерації Спортивного Орієнтування (ФСО) Азербайджанської Республіки стосовно організації літнього тренувального табору для азербайджанських спортсменів у Сумській області України | 10 серпня, 16:19

9 серпня 2017 року відбулося спільне засідання Посольства України в АР і ФСО АР під керівництвом Посла України в Азербайджані Олександра Міщенка та Президента ФСО АР Міралі Кязимова. В рамках засідання обговорювалася підготовка до реалізації в Україні спільного проекту з організації літнього спортивного табору у м.Суми для азербайджанських спортсменів-орієнтувальників.

Посол України в АР О.П.Міщенко відвідав фонд «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки | 02 серпня, 15:00

01 серпня 2017 року Посол України в АР О.П.Міщенко відвідав фонд «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки, де він зустрівся з виконавчим директором О.Самадовим та робочим колективом Фонду. У ході зустрічі відбулось обговорення широкого кола питань щодо стану та перспектив співробітництва між Україною та Азербайджаном в культурно-гуманітарній сфері.

День Конституції України у м.Сумгаїт | 29 червня, 13:23

28 червня 2017 року з нагоди Дня Конституції України та Дня Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Державному музичному драматичному театрі ім. Г.Арабалінського м.Сумгаїт відбувся урочистий концерт.  

День кримськотатарського прапору в ПУ в АР | 26 червня, 10:48

26 червня 2017 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відзначилиДень кримськотатарського прапору.

Візит Міністра юстиції України П.Петренка в Азербайджанську Республіку | 23 червня, 17:43

У рамках візиту Міністра юстиції України П.Петренка в Азербайджанську Республіку 23червня 2017 р. відбулись його зустрічі із Міністром юстиції АР Ф.Мамедовим, Головою Верховного Суду АР Р.Рзаєвим, під час яких було обговорено перспективи поглиблення українсько-азербайджанського співробітництва у сфері юстиції, а також презентовано хід реформ системи юстиції та судочинства в Україні.