Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 07:00

Посол України О.Міщенко провів зустріч з учасниками азербайджанського дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники»

26 липня, 17:20

26 липня 2017 р. Посольством України в Азербайджані разом з громадською організацією АР – Соціально-екологічним Центром «Екосфера» у приміщенні дипустанови була організована зустріч Посла України О.Міщенка з учасниками дитячого табору для дітей молодших класів «Посли майбутнього та чарівники».

Дітям було презентовано територію Посольства, ознайомлено з основними символами України – Прапором та Гербом. Також було поінформовано щодо географії та адміністративно-територіального поділу України. 

У своїй промові Посол поінформував дітей щодо основних напрямів діяльності Посольства України та представив співробітників дипустанови. На прикладі ситуації в Україні та Азербайджані, пов’язаної з агресією та окупацією ворогом частини територій, Посол акцентував увагу на ролі дипломатії у процесі врегулювання конфліктів. Було підкреслено, що, завдяки дипломатичним зусиллям загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва свого часу було припинено гостру фазу Нагірнокарабаського конфлікту, що зберегло тисячі людських життів. Так само сьогодні в Україні, завдяки спільним, злагодженим діям керівництва української держави та міжнародної спільноти вдається протидіяти російській агресії проти України і виробити комплекс заходів для забезпечення звільнення України від російських окупантів. 

Посол наголосив, що між Україною та Азербайджаном історично існують традиційно дружні відносини, результатом чого стало встановлення з набуттям незалежності стратегічного партнерства між нашими країнами. Дітям також були продемонстровані відеоматеріали про Україну. 

У свою чергу керівник соціально-екологічного Центру «Екосфера» Фіруза Султан-заде поінформувала Посла О.Міщенка щодо створення у дитячому таборі трьох умовних «держав» – «Райдужна», «Льодова» та «Смайл», з різними формами правління та представила нещодавно призначених послів цих країн (по два від кожної країни). 

У цьому зв’язку було відзначено важливість для дітей відвідання першого у їх житті дипломатичного представництва - Посольства України в Азербайджані з метою більш детального ознайомлення з діяльністю дипустанови зарубіжної країни.

Наприкінці зустрічі Посол та співробітники дипмісії України побажали дітям успіхів, міцного здоров’я та щасливого мирного життя. 

Останні новини

Українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк та взяла участь у круглому столі за участі представників бізнесу двох країн | 20 жовтня, 19:44

20 жовтня 2017 року у рамках візиту в Азербайджанську Республіку українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк, де ознайомилася з можливостями цього технічного комплексу. У ході презентації українську делегацію було поінформовано що Сумгаїтський хімічний промисловий парк стане основним постачальником хімічної продукції в регіоні, забезпечуючи випуск високотехнологічної продукції.

Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перебуває з візитом в Азербайджані | 19 жовтня, 19:31

19-20 жовтня 2017 року в Азербайджані перебуває з візитом Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Павло Клімкін провів зустрічі з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде та Головою Міллі Меджлісу Азербайджану Октаєм Асадовим | 03 жовтня, 19:04

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку відбулася зустріч Глави МЗС України Павла Клімкіна з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде.  

Павло Клімкін перебуває з офіційним візитом у Азербайджанській Республіці | 03 жовтня, 17:56

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку Глава МЗС України Павло Клімкін був прийнятий Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Візит делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ в Азербайджанську Республіку | 22 вересня, 18:28

22 вересня 2017 року делегація Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ у складі народних депутатів України О.Кодоли, В.Курила, Г.Чекіти, В.Корчика та І.Крулька взяла участь у конференції ПА ЄВРОНЕСТ «Гендерна рівність та питання охорони здоров’я жінок у країнах-учасницях Східного Партнерства».