Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 05:00

Азербайджанські спортсмени-орієнтувальники закінчили проходження спортивних зборів в Україні

29 серпня 2017, 10:18

Згідно з планом співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Федерацією спортивного орієнтування (ФСО) Азербайджану, в період з 15 по 21 серпня 2017 року в Сумській області України відбулися перші спортивно-тренувальні збори, спеціально підготовлені українською стороною для спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану.

 В українських зборах взяла участь група азербайджанських спортсменів у складі: Сулеймана Алієва, Тахира Сулейманова, Арзу Ейвазової, Геннадія Клима, Севди Вердієвої, Владислава Тузова та Анастасії Лялякіної. Усі витрати по перебуванню азербайджанської делегації в Україні взяла на себе Сумська обласна державна адміністрація та Почесний консул Азербайджанської Республіки в м.Харків Афган Салманов.

Крім того для азербайджанських спортсменів керівництвом Сумської ОДА була підготовлена культурна програма по ознайомленню з визначними пам'ятками міста Суми, а також з історією та традиціями Сумщини і в цілому українського народу.

Тренувальний процес для спортсменів-орієнтувальників Азербайджану забезпечувався з боку ФСО Сумської області. Згідно з програмою зборів по закінченню тренувального процесу Азербайджанська команда орієнтувальників взяла участь у Відкритому Кубку зі спортивного орієнтування ім. Супруна.

Слід зазначити, що у зв'язку з приїздом в м.Суми делегації спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану, під час урочистого відкриття Кубку Супруна Губернатор Сумської області Микола Клочко зазначив, що він приділяє співпраці з Азербайджаном особливу увагу, в тому числі і в економічній сфері.

Після повернення азербайджанських спортсменів в м.Баку Посол України в Азербайджані О.Міщенко прийняв азербайджанську делегацію в Посольстві України і привітав членів команди, які стали призерами зазначених змагань. Під час зустрічі Послом України було позитивно відзначені результати проведеного в Україні збору для азербайджанських спортсменів-орієнтувальників, в контексті того, що отримані знання і досвід змагань значно посилили підготовку азербайджанських спортсменів-орієнтувальників. Також з представниками ФСО Азербайджану обговорювалися й інші питання співробітництва, зокрема можливість участі представників України у Відкритому чемпіонаті Азербайджану зі спортивного орієнтування, проведення якого планується в першій половині жовтня поточного року.

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.