Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 15:28

Азербайджанські спортсмени-орієнтувальники закінчили проходження спортивних зборів в Україні

29 серпня 2017, 10:18

Згідно з планом співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Федерацією спортивного орієнтування (ФСО) Азербайджану, в період з 15 по 21 серпня 2017 року в Сумській області України відбулися перші спортивно-тренувальні збори, спеціально підготовлені українською стороною для спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану.

 В українських зборах взяла участь група азербайджанських спортсменів у складі: Сулеймана Алієва, Тахира Сулейманова, Арзу Ейвазової, Геннадія Клима, Севди Вердієвої, Владислава Тузова та Анастасії Лялякіної. Усі витрати по перебуванню азербайджанської делегації в Україні взяла на себе Сумська обласна державна адміністрація та Почесний консул Азербайджанської Республіки в м.Харків Афган Салманов.

Крім того для азербайджанських спортсменів керівництвом Сумської ОДА була підготовлена культурна програма по ознайомленню з визначними пам'ятками міста Суми, а також з історією та традиціями Сумщини і в цілому українського народу.

Тренувальний процес для спортсменів-орієнтувальників Азербайджану забезпечувався з боку ФСО Сумської області. Згідно з програмою зборів по закінченню тренувального процесу Азербайджанська команда орієнтувальників взяла участь у Відкритому Кубку зі спортивного орієнтування ім. Супруна.

Слід зазначити, що у зв'язку з приїздом в м.Суми делегації спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану, під час урочистого відкриття Кубку Супруна Губернатор Сумської області Микола Клочко зазначив, що він приділяє співпраці з Азербайджаном особливу увагу, в тому числі і в економічній сфері.

Після повернення азербайджанських спортсменів в м.Баку Посол України в Азербайджані О.Міщенко прийняв азербайджанську делегацію в Посольстві України і привітав членів команди, які стали призерами зазначених змагань. Під час зустрічі Послом України було позитивно відзначені результати проведеного в Україні збору для азербайджанських спортсменів-орієнтувальників, в контексті того, що отримані знання і досвід змагань значно посилили підготовку азербайджанських спортсменів-орієнтувальників. Також з представниками ФСО Азербайджану обговорювалися й інші питання співробітництва, зокрема можливість участі представників України у Відкритому чемпіонаті Азербайджану зі спортивного орієнтування, проведення якого планується в першій половині жовтня поточного року.

Останні новини

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.

Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджану П.Шахбазовим | 26 грудня 2017, 14:17

26 грудня 2017 року відбулась робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

У м.Баку проведено вечір української пісні та поезії «Українські вечорниці 2017» | 24 грудня 2017, 15:55

23 грудня 2017 р. у м.Баку відбулись Українські вечорниці. Зазначений захід був організований Українським конгресом Азербайджану під керівництвом Ю.Осадченка та українською громадою імені І.Франка у місті Сумгаїт під керівництвом Т.Мусаєвої за підтримки Посольства України в Азербайджані та за участі Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка.

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

19 грудня 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко здійснив регіональний візит у Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 15:54

Відбулась зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з керівництвом м.Сумгаїт - заступником Глави Виконавчої влади С.Гулієвим.