Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 07:07

Азербайджанські спортсмени-орієнтувальники закінчили проходження спортивних зборів в Україні

29 серпня, 10:18

Згідно з планом співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Федерацією спортивного орієнтування (ФСО) Азербайджану, в період з 15 по 21 серпня 2017 року в Сумській області України відбулися перші спортивно-тренувальні збори, спеціально підготовлені українською стороною для спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану.

 В українських зборах взяла участь група азербайджанських спортсменів у складі: Сулеймана Алієва, Тахира Сулейманова, Арзу Ейвазової, Геннадія Клима, Севди Вердієвої, Владислава Тузова та Анастасії Лялякіної. Усі витрати по перебуванню азербайджанської делегації в Україні взяла на себе Сумська обласна державна адміністрація та Почесний консул Азербайджанської Республіки в м.Харків Афган Салманов.

Крім того для азербайджанських спортсменів керівництвом Сумської ОДА була підготовлена культурна програма по ознайомленню з визначними пам'ятками міста Суми, а також з історією та традиціями Сумщини і в цілому українського народу.

Тренувальний процес для спортсменів-орієнтувальників Азербайджану забезпечувався з боку ФСО Сумської області. Згідно з програмою зборів по закінченню тренувального процесу Азербайджанська команда орієнтувальників взяла участь у Відкритому Кубку зі спортивного орієнтування ім. Супруна.

Слід зазначити, що у зв'язку з приїздом в м.Суми делегації спортсменів-орієнтувальників з Азербайджану, під час урочистого відкриття Кубку Супруна Губернатор Сумської області Микола Клочко зазначив, що він приділяє співпраці з Азербайджаном особливу увагу, в тому числі і в економічній сфері.

Після повернення азербайджанських спортсменів в м.Баку Посол України в Азербайджані О.Міщенко прийняв азербайджанську делегацію в Посольстві України і привітав членів команди, які стали призерами зазначених змагань. Під час зустрічі Послом України було позитивно відзначені результати проведеного в Україні збору для азербайджанських спортсменів-орієнтувальників, в контексті того, що отримані знання і досвід змагань значно посилили підготовку азербайджанських спортсменів-орієнтувальників. Також з представниками ФСО Азербайджану обговорювалися й інші питання співробітництва, зокрема можливість участі представників України у Відкритому чемпіонаті Азербайджану зі спортивного орієнтування, проведення якого планується в першій половині жовтня поточного року.

Останні новини

Українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк та взяла участь у круглому столі за участі представників бізнесу двох країн | 20 жовтня, 19:44

20 жовтня 2017 року у рамках візиту в Азербайджанську Республіку українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк, де ознайомилася з можливостями цього технічного комплексу. У ході презентації українську делегацію було поінформовано що Сумгаїтський хімічний промисловий парк стане основним постачальником хімічної продукції в регіоні, забезпечуючи випуск високотехнологічної продукції.

Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перебуває з візитом в Азербайджані | 19 жовтня, 19:31

19-20 жовтня 2017 року в Азербайджані перебуває з візитом Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Павло Клімкін провів зустрічі з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде та Головою Міллі Меджлісу Азербайджану Октаєм Асадовим | 03 жовтня, 19:04

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку відбулася зустріч Глави МЗС України Павла Клімкіна з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде.  

Павло Клімкін перебуває з офіційним візитом у Азербайджанській Республіці | 03 жовтня, 17:56

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку Глава МЗС України Павло Клімкін був прийнятий Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Візит делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ в Азербайджанську Республіку | 22 вересня, 18:28

22 вересня 2017 року делегація Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ у складі народних депутатів України О.Кодоли, В.Курила, Г.Чекіти, В.Корчика та І.Крулька взяла участь у конференції ПА ЄВРОНЕСТ «Гендерна рівність та питання охорони здоров’я жінок у країнах-учасницях Східного Партнерства».