Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 15:29

Посольством України в Азербайджанській Республіці завершено проведення комплексу заходів присвячених 26-й річниці Незалежності України

22 вересня 2017, 12:46

21 вересня 2017 р. у м.Баку на території Посольства України в Азербайджанській Республіці відбувся урочистий захід з нагоди 26-ої річниці Незалежності України за участю активістів українських діаспорських організацій в АР, а саме «Українського конгресу Азербайджану», Сураханського відділення «Української громади ім. Т.Г.Шевченка в Азербайджані», українців з м.Сумгаїт, а також співробітників ПУ в АР та членів їх родин. 

У своїй промові під час заходу Посол України в АР О.Міщенко підкреслив важливе значення активної підтримки українською діаспорою в АР територіальної цілісності та незалежності України, насамперед, в умовах протидії нашої держави збройній агресії РФ, а також засудження цієї країни-агресора. О.Міщенко висловив подяку усім тим українцям, які рішуче підтримують Україну у подальшій боротьбі проти російського агресора. Глава дипмісії закликав до єдності усіх українців Азербайджану у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

На заході виступили з концертом професійні артисти театру пісні з України «Джерела», які на початку заходу виконали акапелло гімни України та Азербайджану. Крім того, у святковому концерті також взяли участь дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт та лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів, учасниці шоу «Голос Азербайджану» Анастасія Будаква та Юлія Топчий.

Утвердженню на прийнятті в Посольстві атмосфери родинного українського свята сприяли не лише українські пісні у виконанні артистів з України та Азербайджану, але й українські страви, приготовлені українським рестораном у м.Баку «Солоха», а також товари українського виробництва, представлені магазином «Українські продукти» у м.Баку.

 Детальніша фотогалерея за посиланням

Останні новини

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.

Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджану П.Шахбазовим | 26 грудня 2017, 14:17

26 грудня 2017 року відбулась робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

У м.Баку проведено вечір української пісні та поезії «Українські вечорниці 2017» | 24 грудня 2017, 15:55

23 грудня 2017 р. у м.Баку відбулись Українські вечорниці. Зазначений захід був організований Українським конгресом Азербайджану під керівництвом Ю.Осадченка та українською громадою імені І.Франка у місті Сумгаїт під керівництвом Т.Мусаєвої за підтримки Посольства України в Азербайджані та за участі Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка.

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

19 грудня 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко здійснив регіональний візит у Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 15:54

Відбулась зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з керівництвом м.Сумгаїт - заступником Глави Виконавчої влади С.Гулієвим.