Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 04:46

Посольством України в Азербайджанській Республіці завершено проведення комплексу заходів присвячених 26-й річниці Незалежності України

22 вересня 2017, 12:46

21 вересня 2017 р. у м.Баку на території Посольства України в Азербайджанській Республіці відбувся урочистий захід з нагоди 26-ої річниці Незалежності України за участю активістів українських діаспорських організацій в АР, а саме «Українського конгресу Азербайджану», Сураханського відділення «Української громади ім. Т.Г.Шевченка в Азербайджані», українців з м.Сумгаїт, а також співробітників ПУ в АР та членів їх родин. 

У своїй промові під час заходу Посол України в АР О.Міщенко підкреслив важливе значення активної підтримки українською діаспорою в АР територіальної цілісності та незалежності України, насамперед, в умовах протидії нашої держави збройній агресії РФ, а також засудження цієї країни-агресора. О.Міщенко висловив подяку усім тим українцям, які рішуче підтримують Україну у подальшій боротьбі проти російського агресора. Глава дипмісії закликав до єдності усіх українців Азербайджану у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

На заході виступили з концертом професійні артисти театру пісні з України «Джерела», які на початку заходу виконали акапелло гімни України та Азербайджану. Крім того, у святковому концерті також взяли участь дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт та лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів, учасниці шоу «Голос Азербайджану» Анастасія Будаква та Юлія Топчий.

Утвердженню на прийнятті в Посольстві атмосфери родинного українського свята сприяли не лише українські пісні у виконанні артистів з України та Азербайджану, але й українські страви, приготовлені українським рестораном у м.Баку «Солоха», а також товари українського виробництва, представлені магазином «Українські продукти» у м.Баку.

 Детальніша фотогалерея за посиланням

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.