Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 07:07

Посольством України в Азербайджанській Республіці завершено проведення комплексу заходів присвячених 26-й річниці Незалежності України

22 вересня, 12:46

21 вересня 2017 р. у м.Баку на території Посольства України в Азербайджанській Республіці відбувся урочистий захід з нагоди 26-ої річниці Незалежності України за участю активістів українських діаспорських організацій в АР, а саме «Українського конгресу Азербайджану», Сураханського відділення «Української громади ім. Т.Г.Шевченка в Азербайджані», українців з м.Сумгаїт, а також співробітників ПУ в АР та членів їх родин. 

У своїй промові під час заходу Посол України в АР О.Міщенко підкреслив важливе значення активної підтримки українською діаспорою в АР територіальної цілісності та незалежності України, насамперед, в умовах протидії нашої держави збройній агресії РФ, а також засудження цієї країни-агресора. О.Міщенко висловив подяку усім тим українцям, які рішуче підтримують Україну у подальшій боротьбі проти російського агресора. Глава дипмісії закликав до єдності усіх українців Азербайджану у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

На заході виступили з концертом професійні артисти театру пісні з України «Джерела», які на початку заходу виконали акапелло гімни України та Азербайджану. Крім того, у святковому концерті також взяли участь дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт та лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів, учасниці шоу «Голос Азербайджану» Анастасія Будаква та Юлія Топчий.

Утвердженню на прийнятті в Посольстві атмосфери родинного українського свята сприяли не лише українські пісні у виконанні артистів з України та Азербайджану, але й українські страви, приготовлені українським рестораном у м.Баку «Солоха», а також товари українського виробництва, представлені магазином «Українські продукти» у м.Баку.

 Детальніша фотогалерея за посиланням

Останні новини

Українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк та взяла участь у круглому столі за участі представників бізнесу двох країн | 20 жовтня, 19:44

20 жовтня 2017 року у рамках візиту в Азербайджанську Республіку українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки і торгівлі С.І.Кубівим відвідала Сумгаїтський хімічний промисловий парк, де ознайомилася з можливостями цього технічного комплексу. У ході презентації українську делегацію було поінформовано що Сумгаїтський хімічний промисловий парк стане основним постачальником хімічної продукції в регіоні, забезпечуючи випуск високотехнологічної продукції.

Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перебуває з візитом в Азербайджані | 19 жовтня, 19:31

19-20 жовтня 2017 року в Азербайджані перебуває з візитом Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Павло Клімкін провів зустрічі з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде та Головою Міллі Меджлісу Азербайджану Октаєм Асадовим | 03 жовтня, 19:04

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку відбулася зустріч Глави МЗС України Павла Клімкіна з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде.  

Павло Клімкін перебуває з офіційним візитом у Азербайджанській Республіці | 03 жовтня, 17:56

3 жовтня 2017 року у рамках офіційного візиту в Азербайджанську Республіку Глава МЗС України Павло Клімкін був прийнятий Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Візит делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ в Азербайджанську Республіку | 22 вересня, 18:28

22 вересня 2017 року делегація Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ у складі народних депутатів України О.Кодоли, В.Курила, Г.Чекіти, В.Корчика та І.Крулька взяла участь у конференції ПА ЄВРОНЕСТ «Гендерна рівність та питання охорони здоров’я жінок у країнах-учасницях Східного Партнерства».