Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 19:40

Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перебуває з візитом в Азербайджані

19 жовтня 2017, 19:31

19-20 жовтня 2017 року в Азербайджані перебуває з візитом Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

19 жовтня 2017 року українська делегація на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром, Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим була прийнята Президентом Азербайджану І.Алієвим. Сторони обговорили широке коло питань щодо перспектив поглиблення українсько-азербайджанського співробітництва в економічній, енергетичній, транспортній, сільськогосподарській та інших сферах. У зв'язку з цим було наголошено на важливості проведення 12-го засідання Спільної міжурядової Українсько-Азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва. Під час зустрічі також були обговорені окремі питання двостороннього співробітництва в рамках міжнародних організацій.

У ході візиту відбулося також покладання вінка від імені Уряду України до могили Національного лідера Азербайджану Гейдара Алієва і квітів до могили його дружини - Заріфе Алієвої на Алеї почесних поховань, а також покладання членами делегації квітів на Алеї Шахидів.

Відбулися переговори Міністрів економік України та Азербайджану С.Кубіва і Ш.Мустафаєва. Сторони позитивно відзначили зростання обсягів двосторонньої торгівлі.

У ході переговорів досягнуто домовленості про подальшу координацію зусиль, спрямованих на розвиток Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту і маршруту «Захід-Південь» як найбільш перспективних транзитних маршрутів для транспортування вантажів з Європейського Союзу в Китай, Індію, Іран, а також в країни Середньої Азії та Перської затоки.

Також українську делегацію прийняв Прем'єр-міністр Азербайджанської Республіки А.Расізаде. Сторони висловили задоволення нинішнім рівнем співпраці між Україною та Азербайджаном і обговорили ряд перспективних спільних проектів.

Крім того, українська делегація на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром, Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим поклала квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченку в Баку, а також провела зустріч з українською діаспорою в офісі «Українського конгресу Азербайджану» . У зустрічі взяли участь члени правління УКА, депутат Міллі Меджлісу Азербайджану, член групи з міжпарламентських зв'язків «Україна-Азербайджан» Е.Ахундова, ансамбль Бакинського слов'янського університету «Слов'яночка» та ін. На зустрічі С.Кубів подякував присутнім за підтримку, яку вони надають Україні у цей непростий час і закликав до єдності всіх українців Азербайджану. С.Кубів поінформував про реформи, які проводяться в Україні, про темпи економічного зростання і відповідно зростання рівня життя українських громадян.

С.Кубів подарував українській діаспорі книгу, яка присвячена 100-й річниці створення Уряду незалежної України, а також інші пам'ятні подарунки. Крім того, в урочистій обстановці відбулося вручення С.Кубівим свідоцтв «Закордонного українця» окремим громадянам Азербайджану, які мають українське коріння.

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | 22 лютого, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

Візит делегації КМДА на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим в Баку | 04 лютого, 10:54

2-3 лютого ц.р. Азербайджанську Республіку відвідала делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим.

Посольство України в АР та Фонд «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки домовилися про співпрацю | 30 січня, 15:32

30 січня 2018 року в Посольстві України відбулось підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Фондом «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки. 

Україна відзначає 100-річчя бою під Крутами | 29 січня, 12:20

Сьогодні в Україні на загальнодержавному рівні відзначається День пам'яті полеглих у бою під Крутами – однієї з найгероїчніших сторінок в історії боротьби Українського народу за свободу та створення власної незалежної держави.

Круглий стіл у Баку на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки» | 23 січня, 16:50

23 січня 2018 р. у Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбувся круглий стіл на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки».