Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:42

Українські діти взяли участь у Baku Jazz Festival-2017

24 жовтня 2017, 18:44

23 жовтня 2017 р. у м.Баку в рамках Baku Jazz Festival-2017 відбувся концерт «Українські діти в джазі», організований Міністерством культури та туризму АР, журналом «JAZZ DÜNYASI», готелем «LANDMARK» та українською громадською організацією «Яскраві діти України», засновником якої є народний депутат України  Ярослав Москаленко, а також за підтримки Посольства України в Азербайджанській Республіці.

Українські діти виконали оригінальну програму, яка складалася з джазових стандартів, українських народних пісень і світових хітів у джазовій обробці. У заході взяли участь юні таланти, переможці й учасники конкурсу «Яскраві діти України Анастасія Мурміль, Олександра Іщук, Катерина Гігійчук, Дар’я Москаленко (у 2017 р. стала фіналісткою і представницею від України на всесвітньо відомому конкурсі San-Remo Junior).

У концерті також взяли участь спеціальні гості з України – лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Єва Терлецька, Елеонора Севидова, учасниця проекту «Голос. Діти» Варвара Кошова, Дмитро Чакун, Роман Стукало, Ярослав Карпук, Валерія Єрохова, Христина Поліщук, а також гостя з Білорусіїї учасниця українського проекту «Голос. Діти»  Марія Єрмакова.

Юні таланти з України підкорили азербайджанську публіку щирістю свого виконання композицій у джазовому стилі. Крім того, у концерті взяли участь азербайджанські виконавці Назрін Асадова з піснею «Я на небі», а також дитячий вокальний колектив «Меджик Джус» та хореографічний ансамбль «Nero Kids». У фіналі заходу українські та азербайджанські діти заспівали відомий у всьому світі хіт – «Червона рута».

З промовою на заході виступив Посол України в АР О.Міщенко, який привітав дітей та їх батьків, організаторів та художніх керівників з чудовим святом пісні, яке влаштували діти в Баку на сцені Baku Jazz Festival-2017. Посол особливо наголосив, що в умовах війни з агресором, що відбувається в в Україну та Азербайджані, дуже важливим є незламність духу народу. У цьому зв’язку О.Міщенко побажав дітям жити у мирі та злагоді та підтримувати дружбу з азербайджанськими дітьми, з якими вони зустрілися у рамках Baku Jazz Festival-2017.

Українська делегація юних артистів разом з їх наставниками (художній керівник Римма Шаповалова, головний режисер Лариса Леванова, вокальний тренер Євгенія Дубова) були прийняті 24 жовтня в Посольстві України в Азербайджані.

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.