Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 02:11

Українські діти взяли участь у Baku Jazz Festival-2017

24 жовтня, 18:44

23 жовтня 2017 р. у м.Баку в рамках Baku Jazz Festival-2017 відбувся концерт «Українські діти в джазі», організований Міністерством культури та туризму АР, журналом «JAZZ DÜNYASI», готелем «LANDMARK» та українською громадською організацією «Яскраві діти України», засновником якої є народний депутат України  Ярослав Москаленко, а також за підтримки Посольства України в Азербайджанській Республіці.

Українські діти виконали оригінальну програму, яка складалася з джазових стандартів, українських народних пісень і світових хітів у джазовій обробці. У заході взяли участь юні таланти, переможці й учасники конкурсу «Яскраві діти України Анастасія Мурміль, Олександра Іщук, Катерина Гігійчук, Дар’я Москаленко (у 2017 р. стала фіналісткою і представницею від України на всесвітньо відомому конкурсі San-Remo Junior).

У концерті також взяли участь спеціальні гості з України – лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Єва Терлецька, Елеонора Севидова, учасниця проекту «Голос. Діти» Варвара Кошова, Дмитро Чакун, Роман Стукало, Ярослав Карпук, Валерія Єрохова, Христина Поліщук, а також гостя з Білорусіїї учасниця українського проекту «Голос. Діти»  Марія Єрмакова.

Юні таланти з України підкорили азербайджанську публіку щирістю свого виконання композицій у джазовому стилі. Крім того, у концерті взяли участь азербайджанські виконавці Назрін Асадова з піснею «Я на небі», а також дитячий вокальний колектив «Меджик Джус» та хореографічний ансамбль «Nero Kids». У фіналі заходу українські та азербайджанські діти заспівали відомий у всьому світі хіт – «Червона рута».

З промовою на заході виступив Посол України в АР О.Міщенко, який привітав дітей та їх батьків, організаторів та художніх керівників з чудовим святом пісні, яке влаштували діти в Баку на сцені Baku Jazz Festival-2017. Посол особливо наголосив, що в умовах війни з агресором, що відбувається в в Україну та Азербайджані, дуже важливим є незламність духу народу. У цьому зв’язку О.Міщенко побажав дітям жити у мирі та злагоді та підтримувати дружбу з азербайджанськими дітьми, з якими вони зустрілися у рамках Baku Jazz Festival-2017.

Українська делегація юних артистів разом з їх наставниками (художній керівник Римма Шаповалова, головний режисер Лариса Леванова, вокальний тренер Євгенія Дубова) були прийняті 24 жовтня в Посольстві України в Азербайджані.

Останні новини

У Баку відзначили 26-у річницю Збройних Сил України | 07 грудня, 11:17

6 грудня 2017 року в Баку відбулась науково-практична конференція та прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України, організовані спільно Посольством України в Азербайджанській Республіці та Апаратом військового Аташе при Посольстві.

Відбулась зустріч Посла О.Міщенка з Головою новоствореної «Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт» Т.Мусаєвою | 29 листопада, 15:12

У Посольстві України в Азербайджані 29 листопада 2017 р. відбулась зустріч Посла О.Міщенка з Головою новоствореної «Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт» Т.Мусаєвою. 

Круглий стіл на тему трагедії Голодомору 1932-33 рр., а також щодо військовії агресії Росії проти України відбувся у Західному університеті м.Баку | 24 листопада, 17:12

24 листопада 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко виступив перед студентами та викладачами Західного університету м.Баку. 

У Баку відбулася науково-практична конференція «100 років після Української Революції 1917-1921 років. Від трагедій до перемог» | 22 листопада, 16:33

21 листопада 2017 року в Баку відбулася науково-практична конференція «100 років після Української Революції 1917-1921 років. Від трагедій до перемог», організована спільно Посольством України в Азербайджанській Республіці і діаспорською організацією - Український конгрес Азербайджану (УКА).

Відбулася зустріч Посла України в АР О.Міщенка із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим | 15 листопада, 10:46

14 листопада 2017 р. Посол України в АР О.Міщенко провів зустріч із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим. У ході зустрічі відбулось обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час візиту в АР Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку України С.І.Кубіва (19-20.10.2017), а також розглянуто перспективи подальшого розвитку двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.