Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:38

Відбулася зустріч Посла України в АР О.Міщенка із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим

15 листопада 2017, 10:46

14 листопада 2017 р. Посол України в АР О.Міщенко провів зустріч із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим. У ході зустрічі відбулось обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час візиту в АР Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку України С.І.Кубіва (19-20.10.2017), а також розглянуто перспективи подальшого розвитку двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Посол О.Міщенко інформував співрозмовника про проекти, які, за результатами візиту С.І.Кубіва, знаходяться на обговоренні українських та азербайджанських партнерів: Української корпорації по виноградарству та виноробній промисловості і Азербайджанського інституту виноградарства та виноробства; заводу «Електротяжмаш» і ЗАТ «Азербайджанські залізниці»;  Українського НДІ спецсталей, сплавів и феросплавів з Сумгаїтським хімічним індустріальним парком (SCIP) та компанією  SOCAR; Державного НДІ основної хімії з компанією «AzerFloat», а також ДП Поліграфічний комбінат “Україна” з «Азер Поштою».

Заступник Міністра дав високу оцінку усім зустрічам, проведеним делегацією України в АР і особливо наголосив на важливій ролі новостворюваних Торгових домів Азербайджану в Україні та України в Азербайджані для стимулювання залучення підприємців обох країн до двосторонньої торгівлі.

У ході зустрічі відбувся змістовний обмін думками щодо перспектив розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва, обсяг якого за 8 місяців поточного року досяг 450 млн. дол.

За рамках зустрічі також було обговорено стан підготовки 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з економічного співробітництва (СМК), яке має відбутися в Україні (м.Київ).

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.