Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 02:10

Відбулася зустріч Посла України в АР О.Міщенка із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим

15 листопада, 10:46

14 листопада 2017 р. Посол України в АР О.Міщенко провів зустріч із Заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамедовим. У ході зустрічі відбулось обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час візиту в АР Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку України С.І.Кубіва (19-20.10.2017), а також розглянуто перспективи подальшого розвитку двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Посол О.Міщенко інформував співрозмовника про проекти, які, за результатами візиту С.І.Кубіва, знаходяться на обговоренні українських та азербайджанських партнерів: Української корпорації по виноградарству та виноробній промисловості і Азербайджанського інституту виноградарства та виноробства; заводу «Електротяжмаш» і ЗАТ «Азербайджанські залізниці»;  Українського НДІ спецсталей, сплавів и феросплавів з Сумгаїтським хімічним індустріальним парком (SCIP) та компанією  SOCAR; Державного НДІ основної хімії з компанією «AzerFloat», а також ДП Поліграфічний комбінат “Україна” з «Азер Поштою».

Заступник Міністра дав високу оцінку усім зустрічам, проведеним делегацією України в АР і особливо наголосив на важливій ролі новостворюваних Торгових домів Азербайджану в Україні та України в Азербайджані для стимулювання залучення підприємців обох країн до двосторонньої торгівлі.

У ході зустрічі відбувся змістовний обмін думками щодо перспектив розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва, обсяг якого за 8 місяців поточного року досяг 450 млн. дол.

За рамках зустрічі також було обговорено стан підготовки 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з економічного співробітництва (СМК), яке має відбутися в Україні (м.Київ).

Останні новини

У Баку відзначили 26-у річницю Збройних Сил України | 07 грудня, 11:17

6 грудня 2017 року в Баку відбулась науково-практична конференція та прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України, організовані спільно Посольством України в Азербайджанській Республіці та Апаратом військового Аташе при Посольстві.

Відбулась зустріч Посла О.Міщенка з Головою новоствореної «Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт» Т.Мусаєвою | 29 листопада, 15:12

У Посольстві України в Азербайджані 29 листопада 2017 р. відбулась зустріч Посла О.Міщенка з Головою новоствореної «Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт» Т.Мусаєвою. 

Круглий стіл на тему трагедії Голодомору 1932-33 рр., а також щодо військовії агресії Росії проти України відбувся у Західному університеті м.Баку | 24 листопада, 17:12

24 листопада 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко виступив перед студентами та викладачами Західного університету м.Баку. 

У Баку відбулася науково-практична конференція «100 років після Української Революції 1917-1921 років. Від трагедій до перемог» | 22 листопада, 16:33

21 листопада 2017 року в Баку відбулася науково-практична конференція «100 років після Української Революції 1917-1921 років. Від трагедій до перемог», організована спільно Посольством України в Азербайджанській Республіці і діаспорською організацією - Український конгрес Азербайджану (УКА).

У Києві відбулися українсько-азербайджанські консультації з питань двостороннього співробітництва | 11 листопада, 12:20

У контексті виконання домовленостей, досягнутих в рамках офіційного візиту до Азербайджану Міністра закордонних справ України П.А.Клімкіна, 9 листопада 2017 року у м.Київ відбулися українсько-азербайджанські консультації з питань двостороннього співробітництва на рівні директорів територіальних департаментів Міністерств закордонних справ України В.Боднара та Азербайджанської Республіки І.Мухтарова.