Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 11:15

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт.

19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

Посол України в Азербайджані О.Міщенко привітав Голову Української громади ім. І.Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєву з цією подією та подарував новій громаді портрет Івана Франка.

У своїй промові Посол закликав українців до єдності навколо ідеї територіальної цілісності України в умовах збройної агресії з боку Росії. Глава дипломатичної місії зазначив, що незважаючи на триваючу агресію Росії проти України, а також окупацію Криму, Україна демонструє впевнені темпи розвитку, у тому числі завдяки впровадженню необхідних реформ, відповідно до визначеного євроінтеграційного курсу.

Голова Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєва у своїй промові наголосила, що пріоритетом роботи цієї організації буде підтримка суверенітету та територіальної цілісності України та Азербайджану, а також збереження та пропагування традицій і культури обох народів.

У заході також взяли участь представники Виконавчої влади м.Сумгаїт та представниця кримсько-татарського народу Е.Мурзаєва.

У рамках церемонії відкриття відбувся святковий концерт, у якому взяли участь азербайджанський колектив «Заріф» під керівництвом заслуженого педагога Ф.Халілової та дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт, які виконали відомі українські та азербайджанські композиції. 

Останні новини

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.

Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджану П.Шахбазовим | 26 грудня 2017, 14:17

26 грудня 2017 року відбулась робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці О.Міщенка з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

У м.Баку проведено вечір української пісні та поезії «Українські вечорниці 2017» | 24 грудня 2017, 15:55

23 грудня 2017 р. у м.Баку відбулись Українські вечорниці. Зазначений захід був організований Українським конгресом Азербайджану під керівництвом Ю.Осадченка та українською громадою імені І.Франка у місті Сумгаїт під керівництвом Т.Мусаєвої за підтримки Посольства України в Азербайджані та за участі Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка.

19 грудня 2017 р. Посол України в Азербайджані О.Міщенко здійснив регіональний візит у Сумгаїт. | 19 грудня 2017, 15:54

Відбулась зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з керівництвом м.Сумгаїт - заступником Глави Виконавчої влади С.Гулієвим.

У Баку відзначили 26-у річницю Збройних Сил України | 07 грудня 2017, 11:17

6 грудня 2017 року в Баку відбулась науково-практична конференція та прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України, організовані спільно Посольством України в Азербайджанській Республіці та Апаратом військового Аташе при Посольстві.