Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 01:08

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт.

19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

Посол України в Азербайджані О.Міщенко привітав Голову Української громади ім. І.Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєву з цією подією та подарував новій громаді портрет Івана Франка.

У своїй промові Посол закликав українців до єдності навколо ідеї територіальної цілісності України в умовах збройної агресії з боку Росії. Глава дипломатичної місії зазначив, що незважаючи на триваючу агресію Росії проти України, а також окупацію Криму, Україна демонструє впевнені темпи розвитку, у тому числі завдяки впровадженню необхідних реформ, відповідно до визначеного євроінтеграційного курсу.

Голова Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєва у своїй промові наголосила, що пріоритетом роботи цієї організації буде підтримка суверенітету та територіальної цілісності України та Азербайджану, а також збереження та пропагування традицій і культури обох народів.

У заході також взяли участь представники Виконавчої влади м.Сумгаїт та представниця кримсько-татарського народу Е.Мурзаєва.

У рамках церемонії відкриття відбувся святковий концерт, у якому взяли участь азербайджанський колектив «Заріф» під керівництвом заслуженого педагога Ф.Халілової та дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт, які виконали відомі українські та азербайджанські композиції. 

Останні новини

У Баку відбувся Шостий раунд Українсько-Азербайджанських консультацій з консульсько-правових питань | Вчора, 09:34

15-16 березня 2018 року в місті Баку відбувся Шостий раунд Українсько-Азербайджанських консультацій з консульсько-правових питань, який проходив під головуванням Директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергія Погорельцева і Начальника Консульського департаменту Міністерства закордонних справ Азербайджанської Республіки Фаіга Багірова. В рамках консультацій також відбулася зустріч керівника Української делегації С.Погорельцева із Головою Державної міграційної служби АР Фірудіном Набієвим.

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал