Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 19:32

Посольство України в АР та Фонд «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки домовилися про співпрацю

30 січня, 15:32

30 січня 2018 року в Посольстві України відбулось підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Фондом «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки. 

Підписаний Послом України Олександром Міщенком і Виконавчим директором Фонду «Знання» Октаєм Самедовим документ передбачає співпрацю за низкою перспективних напрямів з метою сприяння поглибленню відносин дружби, взаєморозуміння і стратегічного партнерства між Україною і Азербайджаном.

Йдеться про більше ознайомлення громадськості двох країн з історією, культурою, науковими досягненнями України та АР та інші напрями співпраці, включаючи організацію спільних заходів з нагоди відзначення на державному рівні в Україні та Азербайджані важливих дат в історії відстоювання двома країнами своєї державної незалежності і територіальної цілісності. Зокрема, заплановано проведення у майбутньому заходів за участю громадськості, які стосуються боротьби України та Азербайджану за свою територіальну цілісність в умовах зовнішньої агресії. 

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | 22 лютого, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

Візит делегації КМДА на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим в Баку | 04 лютого, 10:54

2-3 лютого ц.р. Азербайджанську Республіку відвідала делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим.

Україна відзначає 100-річчя бою під Крутами | 29 січня, 12:20

Сьогодні в Україні на загальнодержавному рівні відзначається День пам'яті полеглих у бою під Крутами – однієї з найгероїчніших сторінок в історії боротьби Українського народу за свободу та створення власної незалежної держави.

Круглий стіл у Баку на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки» | 23 січня, 16:50

23 січня 2018 р. у Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбувся круглий стіл на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки».

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.