Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 19:38

Візит делегації КМДА на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим в Баку

04 лютого, 10:54

2-3 лютого ц.р. Азербайджанську Республіку відвідала делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим.

У рамках цього візиту відбулася зустріч представників КМДА з Головою виконавчої влади м.Баку Г.Абуталибовим, а також керівниками департаментів та територіальних підрозділів Виконавчої влади м.Баку. Сторони обмінялись досвідом з питань забезпечення функціонування об’єктів комунальної власності, реалізації перспективних планів забудови міст та вирішення проблем, пов’язаних із благоустроєм міських територій.

Відповідно до програми перебування, з метою вивчення досвіду застосування енергозберігаючих технологій в комунальному господарстві м.Баку делегація КМДА відвідала об’єкти компанії «Азенерджи». Крім того, було здійснене ознайомлення з організацією роботи Виконавчої влади м.Баку в сфері міських пасажирських перевезень та утилізації відходів життєдіяльності. З цією метою делегація КМДА відвідала сміттєспалювальний завод в селищі Балахани та компанію ТОВ «Baku Bas». 

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | 22 лютого, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

Посольство України в АР та Фонд «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки домовилися про співпрацю | 30 січня, 15:32

30 січня 2018 року в Посольстві України відбулось підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Посольством України в Азербайджанській Республіці та Фондом «Знання» при Президентові Азербайджанської Республіки. 

Україна відзначає 100-річчя бою під Крутами | 29 січня, 12:20

Сьогодні в Україні на загальнодержавному рівні відзначається День пам'яті полеглих у бою під Крутами – однієї з найгероїчніших сторінок в історії боротьби Українського народу за свободу та створення власної незалежної держави.

Круглий стіл у Баку на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки» | 23 січня, 16:50

23 січня 2018 р. у Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбувся круглий стіл на тему: «100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки».

Українці в Азербайджані закінчують 2017 рік на позитиві. | 29 грудня 2017, 17:01

Український культурно-освітній центр при Бакинському слов’янському університеті визнано найкращим серед аналогічних центрів, які функціонують при БСУ.