Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 04:27

Візит делегації КМДА на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим в Баку

04 лютого, 10:54

2-3 лютого ц.р. Азербайджанську Республіку відвідала делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з заступником київського міського голови П.О.Пантєлєєвим.

У рамках цього візиту відбулася зустріч представників КМДА з Головою виконавчої влади м.Баку Г.Абуталибовим, а також керівниками департаментів та територіальних підрозділів Виконавчої влади м.Баку. Сторони обмінялись досвідом з питань забезпечення функціонування об’єктів комунальної власності, реалізації перспективних планів забудови міст та вирішення проблем, пов’язаних із благоустроєм міських територій.

Відповідно до програми перебування, з метою вивчення досвіду застосування енергозберігаючих технологій в комунальному господарстві м.Баку делегація КМДА відвідала об’єкти компанії «Азенерджи». Крім того, було здійснене ознайомлення з організацією роботи Виконавчої влади м.Баку в сфері міських пасажирських перевезень та утилізації відходів життєдіяльності. З цією метою делегація КМДА відвідала сміттєспалювальний завод в селищі Балахани та компанію ТОВ «Baku Bas». 

Останні новини

Відзначення в Баку Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | 09 травня, 12:06

Посольство України в Азербайджані у взаємодії з діаспорськими організаціями «Український конгрес Азербайджану» на чолі з Ю.Осадченком та «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт», очолюваною Т.Мусаєвою, провели урочисті заходи з нагоди відзначення 8 та 9 травня в Україні Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно. 

Візит заступника Міністра закордонних справ України В.Боднара в Азербайджанську Республіку | 05 травня, 12:14

У період 3-5 травня 2018 р. заступник Міністра закордонних справ України В.Боднар відвідував Азербайджанську Республіку з робочим візитом. У рамках візиту було проведено низку заходів головними з яких є:

Робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку | 24 квітня, 12:00

22-23 квітня 2018 року відбувся робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку. У цьому візиті Є.Чолія взяла участь Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі М.Ярошевич.

У Баку відзначили 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС | 20 квітня, 15:05

20 квітня 2018 року Посол України в Азербайджанській Республіці О.Міщенко взяв участь у заході до чергових роковин Чорнобильської катастрофи, який був організований «Союзом інвалідів Чорнобиля» на чолі з М.Гасановим при підтримці Адміністрації Президента АР, Міністерства праці та соціального захисту населення АР та інших органів влади. У заході також взяли участь представники Міллі Меджлісу АР.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки | 12 квітня, 16:53

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глава держави привітав Ільхама Алієва з упевненою перемогою на дострокових виборах Президента Азербайджанської Республіки.