Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:46

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки

12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

У рівному протистоянні, яке тривало майже увесь матч, збірній Парламенту Азербайджану на останній хвилині матчу вдалося забити переможний гол і здобути 1-ше місце із рахунком 2:1. У результаті, збірна ВРУ посіла 2-ге місце.
Кубок українській команді вручили Перший віце-спікер Міллі Меджлісу АР З.Аскеров та Міністр молоді та спорту АР А.Рагімов.

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом» | 10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.

У Посольстві України відбувся «круглий стіл» у зв’язку з четвертими роковинами початку збройної агресії РФ та тимчасової окупації частини території України | 24 лютого, 14:16

24 лютого 2018 р. у Посольстві України в АР відбувся «круглий стіл» у зв’язку з четвертими роковинами спротиву збройній агресії РФ та тимчасовою окупацією нею частини території України.