Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:46

Щодо презентації в Баку книги про Україну «Під одним небом»

10 березня, 14:20

10 березня 2018 р. Посол України в Азербайджанській Республіці О.П.Міщенко узяв участь у презентації книги азербайджанського письменника-журналіста Б.Мікаїлі «Під одним небом».

Книга, видана в Азербайджані Громадським об’єднанням розвитку молоді «Ресурс» азербайджанською, українською та російською мовами, присвячена освіті, культурі, мистецтву і народним традиціям Львівської та Івано-Франківської областей, є результатом чисельних поїздок автора до згаданих міст західної України, його спілкування з представниками місцевої влади, освітянами, науковцями та звичайними жителями цього регіону нашої держави.

У виступі під час заходу Глава дипломатичної місії України позитивно відзначив вихід такого видання в Азербайджані, зокрема, відображення в ньому не лише різноманітного фактологічного матеріалу, але й яскравих свідчень загальновідомої української гостинності та толерантності місцевих жителів, у чому автор мав можливість переконатися під час своїх неодноразових поїздок до західної України.

Як наголосив Посол України О.П.Міщенко, в умовах російської збройної агресії РФ проти України, розгорнутої прокремлівськими мас-медіа масштабної кампанії поширення фейковової інформації про «фашистів», «хунту», «радикалів-бендерівців» в Україні, такі праці, як книга Б.Мікаїлі сприяють донесенню до громадськості в АР істини про Україну та український народ, який прагне самостійно вирішувати свою долю.

Глава дипломатичної місії України підкреслив, що існуючі між Україною та Азербайджаном братерські відносини є особливо цінними в умовах, коли дві країни у боротьбі із зовнішніми агресорами відстоюють свою незалежність і територіальну цілісність.

Учасники заходу – представники азербайджанських освітніх та наукових кіл, творчої інтелігенції – також поділилися своїми приємними враженнями відвідання цього регіону України. Вони наголосили на необхідності подальшої взаємної підтримки Україною та АР з тим, щоб досягти відновлення їх територіальної цілісності, а також висловилися на користь продовження заходів з популяризації освіти, мистецтва, традицій у двох дружніх країнах.

Автор цієї книги планує наприкінці березня 2018 р. також провести її презентацію українській громадськості у м. Львів.

Останні новини

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку | 14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

У Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 12 березня, 07:52

11 березня 2018 р. у Баку завершився міжпарламентський Міжнародний футбольний турнір з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. У фіналі зустрілись Збірна Верховної Ради України зі збірною Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки.

Збірна Верховної Ради України вийша у фінал Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки | 10 березня, 12:11

У рамках Міжнародного футбольного турніру з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки відбувся матч збірної Верховної Ради України із збірною Великих Національних Зборів Туреччини. З рахунком 4:2 команда України вийшла у фінал

В Баку відбулися заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря | 10 березня, 09:51

9 березня 2018 року Посольством України в Азербайджанській Республіці відзначено День народження Т.Г.Шевченка – видатного поета, письменника, громадського діяча, борця за свободу і незалежність нашої держави. До заходів Посольства України також долучилися українці Азербайджану.

У Посольстві України відбувся «круглий стіл» у зв’язку з четвертими роковинами початку збройної агресії РФ та тимчасової окупації частини території України | 24 лютого, 14:16

24 лютого 2018 р. у Посольстві України в АР відбувся «круглий стіл» у зв’язку з четвертими роковинами спротиву збройній агресії РФ та тимчасовою окупацією нею частини території України.