Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 07:46

Відбувся відео-міст школярів Києва та Баку

14 березня, 13:35

13 березня 2018 року школярі з України та Азербайджану провели відео-міст, організований Національною бібліотекою України для дітей та Азербайджанською республіканською дитячої бібліотекою ім. Ф.Кочарлі.

Захід, який відбувся за участю учнів київської Гімназії №172, а також бакинських Європейського ліцею, дитячих музичних шкіл №7 та №35, став продовженням проведеної також цими двома бібліотечними закладами у 2017 році відео-зустрічі між дітьми середніх шкіл Києва та Баку.

На минулорічній зустрічі школярі мали можливість познайомитися з українськими й азербайджанськими дитячими письменниками, художниками-ілюстраторами. Цього року темою спілкування дітей став пісенний фольклор двох країн та різноманітні національні музичні інструменти. Учасники відео-зустрічі послухали як звучить на них народна музика у виконанні майстрів та учнів музичних шкіл, а також без участі дорослих поспілкувалися про книжки на інші цікаві для них теми.

Під час заходу радник Посольства України в Азербайджанській Республіці О.А.Сенченко подякував організаторам за забезпечення регулярного діалогу між дітьми України та Азербайджану, відзначивши його важливе значення для зміцнення у майбутньому дружніх відносин і взаємної підтримки між двома державами, особливо в умовах відстоювання ними своєї територіальної цілісності.

Останні новини

Робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку | 24 квітня, 12:00

22-23 квітня 2018 року відбувся робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку. У цьому візиті Є.Чолія взяла участь Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі М.Ярошевич.

У Баку відзначили 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС | 20 квітня, 15:05

20 квітня 2018 року Посол України в Азербайджанській Республіці О.Міщенко взяв участь у заході до чергових роковин Чорнобильської катастрофи, який був організований «Союзом інвалідів Чорнобиля» на чолі з М.Гасановим при підтримці Адміністрації Президента АР, Міністерства праці та соціального захисту населення АР та інших органів влади. У заході також взяли участь представники Міллі Меджлісу АР.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки | 12 квітня, 16:53

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глава держави привітав Ільхама Алієва з упевненою перемогою на дострокових виборах Президента Азербайджанської Республіки.

Зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим | 10 квітня, 15:29

10 квітня 2018 р. відбулась зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим. У зустрічі також взяв участь Посол України в АР О.Міщенко. 

Президент АР І.Алієв та Перший віце-президент АР М.Алієва відвідали український стенд на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018». | 06 квітня, 12:02

6 квітня 2018 р. стенд українського міста Трускавець на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018» відвідали Президент АР І.Алієв, Перший віце-президент АР М.Алієва, Міністр культури та туризму АР А.Гараєв та Віце-президент Фонду Гейдара Алієва Л.Алієва.