Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 07:44

Україна на Міжнародній виставці «AITF-2018» в Баку.

05 квітня, 15:40

5 квітня 2018 р. у Баку відбулось урочисте відкриття 17-ої Міжнародної виставки «AITF-2018». У заході взяли участь Міський голова м.Трускавець А.Б.Кульчинський та заступник Міського голови О.М.Балицький, які представили м.Трускавець, як всесвітньовідомий центр курортів та оздоровчих закладів України.

Під час презентації українського стенду представники санаторію «Карпати» презентували відвідувачам виставки можливості курортно-оздоровчого комплексу та можливість отримання промоційної 10% знижки у разі, якщо замовлення на оздоровлення здійснюватимуться у рамках виставки.

З українським стендом ознайомився Міністр культури та туризму АР А.Гараєв, відбулась його бесіда з мером м.Трускавець А.Б.Кульчинским. Міністр А.Гараєв позитивно оцінив можливості подальшого поглиблення  двосторонньої співпраці з метою обміну досвідом, зокрема з боку України,  у сфері відпочинку та оздоровлення. На сьогоднішній день громадяни Азербайджану становлять переважну більшість серед іноземних туристів трускавецького оздоровчого комплексу.

Міський голова м.Трускавець дав інтерв’ю для азербайджанського інтернет-порталу EurasiaDiary, а також одного з центральних телевізійних каналів АР «LiderTV».

Останні новини

Робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку | 24 квітня, 12:00

22-23 квітня 2018 року відбувся робочий візит Президента Світового Конгресу Українців Є.Чолія в Азербайджанську Республіку. У цьому візиті Є.Чолія взяла участь Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі М.Ярошевич.

У Баку відзначили 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС | 20 квітня, 15:05

20 квітня 2018 року Посол України в Азербайджанській Республіці О.Міщенко взяв участь у заході до чергових роковин Чорнобильської катастрофи, який був організований «Союзом інвалідів Чорнобиля» на чолі з М.Гасановим при підтримці Адміністрації Президента АР, Міністерства праці та соціального захисту населення АР та інших органів влади. У заході також взяли участь представники Міллі Меджлісу АР.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки | 12 квітня, 16:53

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глава держави привітав Ільхама Алієва з упевненою перемогою на дострокових виборах Президента Азербайджанської Республіки.

Зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим | 10 квітня, 15:29

10 квітня 2018 р. відбулась зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим. У зустрічі також взяв участь Посол України в АР О.Міщенко. 

Президент АР І.Алієв та Перший віце-президент АР М.Алієва відвідали український стенд на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018». | 06 квітня, 12:02

6 квітня 2018 р. стенд українського міста Трускавець на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018» відвідали Президент АР І.Алієв, Перший віце-президент АР М.Алієва, Міністр культури та туризму АР А.Гараєв та Віце-президент Фонду Гейдара Алієва Л.Алієва.