Посольство України в Азербайджанській Республіці

, Київ 12:43

Щодо можливості здобуття закордонними українцями освіти в українських вищих навчальних закладах за рахунок держбюджету України

06 березня 2017, 00:00

З метою забезпечення освітніх потреб закордонних українців, в тому числі, які проживають в Азербайджані, Міністерством освіти і науки України було виділено квоти у 2017 році на навчання закордонних українців у вищих навчальних закладах України, за рахунок коштів державного бюджету України.

У цьому контексті Посольство України в Азербайджанській Республіці прийматиме звернення зацікавлених закордонних українців Азербайджану на навчання в українських ВНЗ (за формою, додається) з відповідними комплектами документів до 05 квітня 2017 року.

Слід зазначити, що документи мають бути зібрані в окрему папку у такій послідовності:

  1. Окремий аркуш з переліком всіх документів, зібраних у справі.
  2. Анкета встановленого зразка (додається), заповнена друкованими літерами з фотокарткою, прикріпленою у правому верхньому куті анкети.
  3. Копії сторінок паспорта з зазначенням громадянства та реєстрації місця перебування.
  4. Копія посвідчення закордонного українця.
  5. Копія документа про освіту із зазначенням предметів, що вивчалися, та оцінками (балами) (учні шкіл надають довідку зі школи про навчання у випускному класі з оцінками за півріччя, завірену директором).

Звертаємо увагу на те, що документи кандидатів на навчання з числа закордонних українців, які не відповідають умовам щодо виділення квот, у тому числі у раз відсутності посвідчень закордонного українця, до розгляду не приймаються.

 

Посольство України в Азербайджанській Республіці