• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
Торговельна мережа брендових українських продуктів «Ukrayna Mahsulları» («Українські продукти»)
Опубліковано 30 березня 2021 року о 09:21

Ідея відкриття у м.Баку мережі магазинів «Українські продукти» основувалася на традиційно високому попиті харчових продуктів українського виробництва серед азербайджанських споживачів.

Торговельна мережа брендових українських продуктів «Українські продукти» була створена у березні 2017 року. У червні та вересні 2017 року в Баку було відкрито перші два магазини на основі укладеної з українською компанією ТОВ «РБК Атлантіс Груп» (м.Дніпро) договору про постачання до Азербайджану м’ясомолочних продуктів.

У 2018 році за сприяння Посольства у налагодженні прямих контактів з провідними підприємствами харчової промисловості України кількість магазинів у м.Баку склала 12 торгових одиниць. Одночасно було розширено асортимент продукції – понад 50 товарних позицій.

На першому етапі розвитку проєкту «Українські продукти» в Азербайджані, окрім ключового економічного завдання щодо збільшення обсягів вітчизняного експорту, його ключова роль полягала в популяризації України в Азербайджані як країни-виробника якісної продукції. Зокрема, основними постачальниками української продукції до зазначеної мережі стали: М’ясопереробна фабрика «Алан», ГК «Молочний альянс», ТМ «Дубравські ковбаси», Придніпровський молочний комбінат «Злагода», ТОВ «Київський БКК», ПАТ «Київський маргариновий завод ОЛКОМ», ПАТ «Ічнянський молочноконсервний комбінат «IMKK», ТОВ «КАМА» Соки України», ТМ «Карпатська Джерельна», ЗАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», Львівська кондитерська фабрика «Світоч», Закарпатське ФГ «Світ м’яса».

У 2020 році керівництво мережі «Українські продукти» уклало договір про партнерські стосунки з ТОВ «Торговий Дім Україна» в Азербайджані (ТДУ). За сприяння ТДУ було вдосконалено торговельну інфраструктуру та фінансово-економічний менеджмент мережі. Як результат, забезпечено подальше збільшення обсягів реалізації та асортименту продукції провідних компаній України на азербайджанському ринку.

17 грудня 2019 року за участю Президента України В.Зеленського в ході офіційного візиту до Азербайджану було відкрито центральний магазин торговельної мережі площею 600 м2 , в якому також функціонує відділ з продажу промислових товарів широкого вжитку та кав’ярня.

Станом на початок 2022 року під егідою ТДУ торговельна мережа налічувала 10 магазинів у столиці Азербайджану, обсяги реалізації складають близько 500 тонн продукції на рік загальною вартістю $600 тис. Реалізується понад 100 товарних позицій. Наразі здійснюються заходи з відкриття ще 5 магазинів у Баку та першого магазину за межами столиці, в центральному районі міста Гянджа – другому за економічним потенціалом місті Азербайджану.

Закупівля продукції в Україні здійснюється, як правило, на основі прямих усталених контактів з підприємствами-виробниками в Україні і попереднього погодження ветеринарних і фітосанітарних сертифікатів на експорт відповідної продукції. У процесі розвитку проєкту також застосовується також форма концесійної співпраці з окремими провідними азербайджанськими зовнішньоторговельними компаніями та торговельними мережами міста Баку.

На даний час мережа продовольчих магазинів «Українські продукти» не лише забезпечує популяризацію українських продуктів серед споживачів, а й дієву рекламну складову серед широкого загалу потенційних азербайджанських компаній-імпортерів українських харчових продуктів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux