Посольство України в Азербайджанській Республіці

Київ 16:28

У Баку відзначили 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

20 квітня, 15:05

20 квітня 2018 року Посол України в Азербайджанській Республіці О.Міщенко взяв участь у заході до чергових роковин Чорнобильської катастрофи, який був організований «Союзом інвалідів Чорнобиля» на чолі з М.Гасановим при підтримці Адміністрації Президента АР, Міністерства праці та соціального захисту населення АР та інших органів влади. У заході також взяли участь представники Міллі Меджлісу АР.

___________________________________________________________________

  

У своєму виступі Глава дипломатичної місії в АР О.Міщенко  відзначив, що аварія на ЧАЕС є найбільшою у світі техногенною катастрофою ХХ століття та наслідки цієї катастрофи були б значно більшими, при відсутності допомоги від колишніх радянських республік. Зокрема вагому підтримку надав Азербайджан: близько 7 тисяч громадян взяли участь в ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

Посол України поінформував, шо Україна переживає важкі часи у зв’язку зі збройною російською агресією та зазначив, шо незважаючи на ці складні умови українська держава не залишається осторонь проблем ліквідаторів аварії на ЧАЕС. У цьому зв’язку Посольством України в АР у взаємодії з Міністерством праці та соціального захисту населення АР та «Союзом інвалідів Чорнобиля» проводить заходи щодо забезпечення пільгових умов для азербайджанських ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС в рамках програми по оздоровленню в лікувальних і санаторно-курортних установах України, зокрема Трускавця.

  

Останні новини

Зустріч Посла України О.П.Міщенка з керівником ДП «Укрспирт» Ю.М.Лучечком і Головою правління ТОВ «НВК «Гетьман» О.Г.Баляшом | 11 жовтня, 09:39

У рамках робочого візиту керівництва ДП «Укрспирт» в Азербайджан 10 жовтня 2018 р. в Посольстві України в Азербайджанській Республіці була проведена зустріч Посла України О.П.Міщенка з керівником ДП «Укрспирт» Ю.М.Лучечком і Головою правління ТОВ «НВК «Гетьман» О.Г.Баляшом.

Зустріч Посла О.Міщенка із Заступником Міністра закордонних справ Азербайджану Х.Халафовим | 09 жовтня, 16:28

9 жовтня 2018 р. відбулась зустріч Посла України О.Міщенка із Заступником Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Х.Халафовим.

Зустріч Посла О.Міщенка з віце-президентом «SOCAR» Е.Насіровим | 05 жовтня, 18:07

05 жовтня 2018 року відбулась зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці О.Міщенка з віце-президентом «SOCAR» Е.Насіровим.

Урочисте прийняття з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності у м.Баку | 27 вересня, 09:10

26 вересня 2018 р. у м.Баку відбулось урочисте прийняття з нагоди 27-ї річниці  Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Українські оборонні підприємства на ADEX-2018 | 25 вересня, 11:59

Розпочала роботу 3-тя Азербайджанська міжнародна оборонна виставка ADEX-2018 (25-27 вересня 2018 р., м.Баку). У ADEX-2018 бере участь делегація українських оборонних підприємств на чолі із Генеральним директором ДК «Укроборонпром» П.Букіним.