Удар Росії забрав життя щонайменше 23 людей, зокрема чотирьох дітей. Ще десятки поранені, серед них – діти. Є зниклі безвісти. У багатьох районах Києва розбиті вікна, зруйнована інфраструктура. Загалом пошкоджено понад 200 будинків.
Висловлюємо глибокі співчуття родинам і близьким усіх, чиї життя забрала ця атака. Росія має понести покарання за кожне жорстоко обірване життя.
Свої співчуття ви можете висловити на офіційну електронну адресу Посольства:
[email protected]