• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
ТОВ «Торговий Дім Україна» в Азербайджанській Республіці
Опубліковано 30 березня 2021 року о 09:16

Вагома роль Азербайджану в Каспійсько-Чорноморському регіоні створює передумови для раціонального стратегічного партнерства Азербайджану та України, в тому числі, й в торговельно-економічній сфері.

Ідею створення Торгового дому України в Азербайджані, як і Торгового Дому Азербайджану в Україні, було ініційовано у липні 2016 року Президентами двох держав. Надалі шляхи реалізації цього процесу активно обговорювалися під час зустрічей міністрів економіки обох країн.

Практичним результатом переговорних процесів стало відкриття «Торгового Дому Україна» в Азербайджані під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки у грудні 2019 року.

ТОВ «Торговий Дім Україна» - інтегральний торгово-економічний майданчик з функціями комплексного логістичного центру, призначеного для оптимізації та збільшення обсягу товарообігу та потоку інвестицій між Україною та Азербайджаном.

Основними сферами діяльності є: зовнішня торгівля, створення внутрішніх торгових мереж та дистрибуція, розробка дієвих транспортно-логістичних ланцюгів, туризм, фінансовий аудит, консалтинг. Мається на увазі сприяння та консультативне курування українських торгово-промислових суб'єктів у їхніх взаєминах з азербайджанськими партнерами, їхньої співпраці та виробничої кооперації.

Генеральним директором «Торгового Дому Україна» в Азербайджанській Республіці є доктор економічних наук Алібала Магеррамзаде.

Головний офіс «ТДУ», площею близько 1000 кв. м, знаходиться в одному з центральних районів міста Баку.

Під егідою Торгового Дому Україна функціонує мережа магазинів українських товарів та ресторанів української кухні.

З першого кварталу 2019 року «Торговий Дім Україна» реалізує новий масштабний проект – Інтегральний Логістичний Центр «Guzdek Terminal». Це сучасний комплекс із транспортування та зберігання промислових товарів та продуктів харчування, розташований на перетині найбільших міжнародних логістичних артерій Азербайджану - у селищі Гюздек, що межує з великими містами - Баку та Сумгаїт, та залізничної станції у Хирдалані.

Новий комплекс дозволить забезпечити ультрасучасне технологічне зберігання промислових товарів та продуктів харчування, їх відвантаження та транспортування як з Азербайджану в Україну, так і у зворотному напрямку. Промислово-виробнича площа комплексу складає 3 гектари. Інтегральний Логістичний Центр "Guzdek Terminal" включає 8 сухих комор загальною площею 4392 кв м, 5 холодильних камер площею 1350 кв м, що функціонують в режимі до -27 градусів, 5 холодильних камер площею 1350 кв м, що забезпечують температур до -5. Залежно від специфіки товару, що зберігається, холодильні камери здатні прийняти від 3 до 4 тис. тонн продукції. Термінал також включає адміністративні офісні приміщення площею 312 кв м, і затишний мотель з рестораном.

Крім економічних ініціатив, під егідою «Торгового Дому Україна» реалізуються спільні соціально-економічні проєкти, які сприятимуть розширенню двосторонніх ділових та, головне, культурних зв'язків між Азербайджаном та Україною, зближенню народів двох країн.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux