• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
ТОВ «Торговий Дім Україна» в Азербайджанській Республіці
Опубліковано 30 березня 2021 року о 09:16

Створення Торгового Дому України в Азербайджанській Республіці (АР) як і Торгового Дому Азербайджану в Україні було ініційовано в рамках 5-го засідання Ради Президентів України та АР (14.07.2016, м. Баку). 

ТОВ «Торговий Дім Україна» в Азербайджанській Республіці (ТДУ) було засновано 9 квітня 2018 у Баку в формі комерційного підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю. Співзасновниками ТДУ виступили Директор азербайджанської компанії ТОВ «Caspian Audit Company» Алібала Магеррамзаде та Голова правління діаспорської організації «Український конгрес Азербайджану» Юрій Осадченко. 

У 2019 році ТДУ функціонував у тестовому режимі, відповідно до концепції Посольства України в АР щодо посилення основних напрямів роботи з просування економічних інтересів України у торговельно-економічних відносинах з АР. 

17 грудня 2019 року ТДУ був офіційно відкритий у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до АР. 

ТДУ - інтегральний торгово-економічний і логістичний майданчик України, головною метою якого є розширення реалізації в АР проектів у сфері торгівлі та виробничої кооперації, залучення в українську економіку азербайджанських інвестицій, збільшення обсягів товарообігу між двома країнами, а також сприяння вирішенню проблемних питань вітчизняних суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності у відносинах з азербайджанськими контрпартнерами.

Керівництво

 Алібала МАГЕРРАМЗАДЕ - генеральний директор. Нізамі МУСАЄВ - головний координатор.  

Функціональні напрями діяльності: 

- Моніторинг та аналіз ринків АР і суміжних країн (Туреччина, Грузія, Казахстан, Туркменістан, Іран); 

- Підготовка та надання комерційної інформації; 

- Юридичні та фінансові послуги; 

- Послуги з питань нерухомості; 

- Консультаційні послуги з сертифікаційних питань і митних операцій; 

- Організація та розвиток торгової, інвестиційної та виробничої інфраструктури; 

- Пошук потенційних бізнес партнерів, постачальників, дистриб’юторів, франчайзингових мереж; 

- Перевірка та рейтингова оцінка бізнесових компаній; 

- Підготовка укладання контрактів і договорів; 

- Організація презентацій товарів і послуг, проведення виставок, круглих столів, тематичних конференцій.

Результати роботи у 2020 році  

- На азербайджанському ринку реалізовано продукцію українських виробників продовольчої продукції на суму $ 8,7 млн. 

- У місті Губа створено об'єкти туристичної інфраструктури (5-ти зірковий готель «Shahdag Quba Hotel & SPA» і санаторій «Shahdag Quba Medikal»), які будуть експлуатуватися в рамках розвитку співробітництва між містами- 2 побратимами Трускавець і Губа. За участю українських партнерів здійснюється реконструкція виробничих потужностей меблевої фабрики «ShahMebel», що функціонує в структурі ТДУ. 

- Введено в дію виробничий комплекс «Shah Qambar» - кар'єр з виробництва щебеню та гравію з метою участі ТДУ в програмах розвитку автодорожньої інфраструктури в АР. 

- Здійснено поставки засобів тестування коронавірусу провідних європейських виробників на суму близько $9 млн. для потреб Об'єднання з управління медичними територіальними підрозділами АР (TABIB). 

- Започатковано роботу зі створення зонального філії «ТДУ-Карабах» з адміністративним офісом в місті Шуша, призначеного для розвитку діяльності ТДУ на деокупованих територіях АР. 

У рамках розвитку структури ТДУ реалізовано проєкт ($5 млн. інвестицій) зі створення логістичного центру «Гюздек Термінал» ("Guzdek Terminal" для надання українським і азербайджанським компаніям широкого спектру логістичних послуг. 

«Гюздек Термінал» - це сучасний комплекс з транспортування та зберігання промислових товарів і продуктів харчування. Розташований у селищі Гюздек (передмістя Баку) на перетині основних міжнародних логістичних артерій АР поблизу залізничної станції Хирдалан. Забезпечує ультрасучасне технологічне зберігання промислових товарів і продуктів харчування, їх відвантаження та транспортування з Азербайджану до України та у зворотному напрямі. Промислово-виробнича площа терміналу становить 3 гектари. Термінал включає в себе 8 сухих складських приміщень загальною площею 4392 м2 , 5 холодильних камер площею 1350 м2 , що функціонують у режимі до -27 градусів, 5 холодильних камер з температурним режимом від +7 до -5 градусів залежно від специфіки зберігання товару. Ємність холодильних камер становить від 4 тис. тонн продукції. В цілому логістичний центр «Гюздек Термінал» одночасно включає в себе адміністративні офісні приміщення площею 312 м2 . На території терміналу також функціонує мотель з рестораном для водіїв. На даний час на майданчику терміналу готуються до запуску фабрика з виробництва снекової продукції «Guzdek Snack Manufactory» та текстильна фабрика «Guzdek Texstile Manufactory».

Експертна група «ТДУ» розробляє концептуальний пакет проєктів функціонального розвитку «ТДУ» із залученням українських партнерів за посередництва Торгово-промислової палати України. 

Під егідою ТДУ у Баку функціонує мережа 10 магазинів під брендом «Українські продукти» (Ukrayna Məhsulları»), кафе і ресторан української кухні «Байка».  

Адреса та контакти: AZ 3610, Bakı şeh., A.Salamzadə küç. 65B (Азербайджан, 3610, м. Баку, вул. А.Саламзаде 65В) E-mail: tdu.azerb@gmail.com Website: Координатор у зв’язках з бізнесом і громадськістю: Н.Мусаєв м.т.+994 51 226-52-32, +994 77 315-55-86 +WhatsAppWeb

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux