• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
Реакція ЗМІ Азербайджанської Республіки на заяву Посла України в АР
Опубліковано 19 червня 2015 року о 13:59

Азербайджанське інформаційне агентство «SalamNews» опублікувало звернення Посла України в Азербайджанській Республіці, в якому піддається критиці необ'єктивна і упереджена по відношенню до України позиція Інформаційно-аналітичного та моніторингового порталу «Haqqin.az» і міститься заклик до усіх ЗМІ АР не допустити маніпуляцій громадською думкою Азербайджану.

Повний текст статті наводиться нижче:

Посол України в Азербайджані опублікував заяву

Баку, 16 червня, SalamNews, А. Байрамова.

«Сьогодні ми всі є свідками того, що керівництво Інформаційно-аналітичного та моніторингового порталу «Haqqin.az» шляхом маніпуляцій суспільною свідомістю, викривленням фактів, перекручуванням подій і часто шляхом відвертої брехні проводить цілеспрямовану кампанію з метою дискредитації всього, що стосується України та Посольства України в Азербайджанській Республіці».

Про це йдеться в повідомленні Посла України в Азербайджанській Республіці Олександра Міщенка, яке надійшло в SalamNews.

У повідомленні наголошується, що протягом лише останнього періоду інтернет-портал «Haqqin.az» тричі опублікував завідомо неправдиву інформацію щодо України, керівництва України, Посольства України в Азербайджанській Республіці та Глави української дипломатичної місії зокрема. Відповідно, на всі ці випади Посольство давало свої коментарі, спростування і висловлювало пропозиції до конструктивного діалогу, який повинен ґрунтуватися виключно на об'єктивності: «Хочу зазначити, що жоден матеріал Посольства України в Азербайджанській Республіці так і не був опублікований на Інформаційно-аналітичному і моніторинговому порталі «Haqqin.az», що суперечить основоположним принципам журналістики, оскільки не дає можливості читачам скласти для себе реальну картину тієї чи іншої події. Очевидним є факт зловживання можливістю, яка надається пресі в контексті формування громадської думки.

Хотів також підкреслити, що ще в лютому поточного року керівництву Інформаційно-аналітичного та моніторингового порталу «Haqqin.az» було направлено пропозицію зробити інтерв'ю Посла України в Азербайджані для інтернет-порталу «Haqqin.az». Єдиною моєю умовою було те, що Інформаційно-аналітичний та моніторинговий портал «Haqqin.az» не редагуватиме на свій розсуд текст цього інтерв'ю. Як Ви бачите, пропозиція Посольства України в Азербайджанській Республіці не знайшла підтримки з боку головного редактора інтернет-порталу «Haqqin.az» і досі не реалізована. Зазначене свідчить, що об'єктивне висвітлення української тематики зовсім не входить в плани Інформаційно-аналітичного та моніторингового порталу «Haqqin.az».

Враховуючи викладене, звертаюся до Вас з проханням проявити об'єктивність і опублікувати надіслану напередодні на адресу Ваших ЗМІ Заяву Посольства України в Азербайджанській Республіці від 14 червня 2015 в повному вигляді без будь-яких скорочень. Тільки в такому випадку, азербайджанський читач матиме позиції обох сторін і сам вирішуватиме де об'єктивність і правда, а де брехня і вигадка».

 

http://salamnews.org/az/news/read/177987/ukraynanin-azerbaycandaki-sefiri-beyanat-yayib/

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux