• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
Щодо візиту до Азербайджану Міністра соціальної політики України А.Реви
Опубліковано 28 січня 2017 року о 11:49

В період 26-27 січня 2017 р. відбувся робочий візит до Азербайджанської Республіки делегації України на чолі з Міністром соціальної політики України А.Ревою.

Програма візиту розпочалась з покладання квітів до могили Національного лідера Азербайджану Гейдара Алієва та квітів до могили його дружини – Заріфе Алієвої на Алеї почесних поховань, а також покладання членами делегації квітів на Алеї Шахідів (жертв розстрілу мирної демонстрації громадян 20.01.1990 р.).

27 січня 2017 р. українська делегація Міністерства соціальної політики України, на чолі з Міністром А.Ревою була прийнята Президентом Азербайджану І.Алієвим. Під час зустрічі, Андрій Рева повідомив Ільхаму Алієву, що одним із завдань його візиту до Баку є вивчення досвіду та досягнень Азербайджану у сфері соціального захисту, з точки зору здійснюваних в Україні реформ.

Президент І.Алієв у свою чергу позитивно оцінив динаміку співробітництва між Україною та Азербайджаном, особливо за останній рік. Крім того, Глава Азербайджану наголосив на значимості першого візиту Президента України П.Порошенка до Баку (13-14 липня 2016 р.) та відзначив важливість налагодження та підтримання тісних контактів на рівні центральних органів виконавчої влади. У цьому зв’язку Президент АР І.Алієв зазначив, що візит Міністра соціальної політики України А.Реви до Азербайджану є першим в цьому році по лінії ЦОВВ та в контексті запланованого офіційного візиту Глави АР до України у 2017 р. наголосив на важливості збереження цієї позитивної тенденції співпраці також і в інших сферах співробітництва між міністерствами та відомствами України та Азербайджану. 

Відповідно до програми перебування української делегації в м.Баку, відбулись переговори Міністра соціальної політики України А.Реви з Міністром праці і соціального захисту Азербайджанської Республіки  С.Муслімовим. Сторони обмінялися досвідом щодо реалізації заходів із загальнодержавної автоматизації і спрощення надання адресної соціальної допомоги та системи визначення і підтвердження інвалідності. В центрі уваги переговорів були також питання наявного у Азербайджану досвіду в сфері розміщення біженців та внутрішньо переміщених осіб.

Під час переговорів сторони акцентували увагу на реалізації заходів щодо подолання корупції у сфері забезпечення соціальної допомоги населенню на основі автоматизації в Азербайджані системи визначення і підтвердження інвалідності, а також детінізації ринку праці на основі впровадження в АР  загальнодержавної реєстрації трудових угод та введення адміністративної і кримінальної відповідальності за уникнення від офіційної легалізації трудових відносин.

В рамках візиту відбулося підписання Програми про співробітництво між Міністерством соціальної політики України та Міністерством праці і соціального захисту АР

Під час візиту делегація України також відвідала Центр реабілітації інвалідів, де ознайомилася з новітнім лабораторним оснащенням та лікувальним обладнанням цього закладу.

Також відбувся корисний обмін досвідом у ході відвідання делегацією України на чолі з Міністром А.Ревою Пенсійного фонду Азербайджану і Головного обчислювального центру Міністерства праці і соціального захисту населення АР. Детальні фахові пояснення про роботу Центру і Фонду давав особисто Міністр С.Я.Муслімов.

В рамках візиту відбулось також ознайомлення української делегації з роботою Центру №3 з надання комплексу адміністративних послуг ASAN Xidmet, під час якої керівництво центру детально пояснило про надання послуг населенню на основі державно-приватного партнерства.

За результатами візиту Міністр соціальної політики А.Рева дав інтерв’ю представникам азербайджанських ЗМІ, під час якого висловив щиру вдячність за відкритість і корисну інформацію отриману під час переговорів з Міністром праці і соціального захисту населення АР С.Муслімовим.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux