• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
Візит до Азербайджану делегації Львівської області
Опубліковано 30 листопада 2018 року о 12:29

28-29 листопада 2018 р. відбувся робочий візит до Азербайджану делегації Львівської області на чолі із Заступником Голови Львівської обласної державної адміністрації Р.Филипівим.

До складу делегації, окрім представників Львівської обласної державної адміністрації, входили: Міський голова міста Трускавця А.Кульчинський, заступник Міського голови міста Трускавець О.Балицький, а також представники бізнес-кіл Львівської області.

Цей візит відбувся в рамках виконання домовленостей, досягнутих під час проведення 5-го засідання Ради Президентів України та Азербайджанської Республіки (м. Баку, 13-14.07.2016 р.), щодо розвитку українсько-азербайджанського міжрегіонального співробітництва.

Відповідно до програми візиту, делегація Львівщини разом з Послом України в АР О.Міщенком здійснили покладання квітів до могил Національного лідера Азербайджану Гейдара Алієва та його дружини – Заріфе Алієвої на Алеї почесних поховань, а також до пам’ятника Тараса Шевченка в місті Баку.

 

 

У приміщенні Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) було проведено «Круглий стіл» за участю офіційної делегації Львівського регіону та представників ділових кіл Львівщини та Азербайджану. Глава делегації Львівської області Р.Филипів провів презентацію економічного та інвестиційного потенціалу Львівщини, А.Кульчицький презентував санаторно-курортний потенціал міста Трускавець. Керівництво AZPROMO презентувало економічний та інвестиційний потенціал Азербайджану. Представники ділових кіл обох країн провели двосторонні переговори у форматі «В2В».

 

Відбулись зустрічі і переговори офіційної делегації Львівської області із Заступником Міністра економіки АР Н.Сафаровим, Головою Державного агентства по туризму АР Ф.Нагієвим, керівництвом азербайджанської компанії «ALOV İNŞAAT» MMC, яка реалізує проекти з розвитку дорожньої інфраструктури у Львівській області, а також відвідала підприємство ВАТ «Чисте місто» у передмісті Баку з метою вивчення досвіду Азербайджану щодо вирішення проблеми утилізації твердих промислових відходів.

 

Керівний склад української делегації разом з Послом України в АР також провели зустріч з депутатами Міллі Меджлісу Азербайджану, членами Групи дружби з Україною Е.Ахундовою та Дж.Османовим, у ході якої сторони наголосили на важливості подальшого розвитку українсько-азербайджанського міжпарламентського співробітництва та взаємної підтримки в процесі відновлення територіальної цілісності України та Азербайджану в міжнародно визнаних кордонах. Під час зустрічі Е.Ахундова презентувала членам української делегації книгу власного авторства "Ільхам Алієв. Портрет Президента на тлі змін", яка видана українською мовою.

 

У рамках візиту відбулися зустрічі представників ділових кіл Львівщини з керівництвом «Oil and Gas Construction Trust» (підрозділ державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки SOCAR), «Steel Engineering Maintenance Operation Company» (входить до складу ВАТ «Баку Стіл Компані») та ВАТ «АзерЕнержі».

 

 

Делегація Львівщини провела зустріч з керівництвом ТОВ «Торговий дім Україна» в Азербайджані та представниками бізнес-кіл АР, у рамках якої було обговорено перспективні напрями взаємодії між діловими колами обох країн з метою просування експорту товарів і послуг на азербайджанський ринок. Слід відзначити, що зазначена делегація була першою делегацією з України, яка відвідала новостворену компанію ТОВ «Торговий дім Україна» в Азербайджані».

 

Міський голова м. Трускавець А.Кульчинський під час інтерв’ю азербайджанським ЗМІ зазначив, що влада Трускавця намагається підтримувати реноме цього міста не лише як курортно-оздоровчого центру України, але значної уваги приділяється і розвитку та пропагуванню мультикультуралізму. Прикладом цього стало проведення 15-18 листопада 2018 р. у Трускавці І Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва», головою журі якого став громадянин України, етнічний азербайджанець, народний артист України, оперний та естрадний співак, Г.Аббасов.

 

На закінчення візиту в Посольстві України в АР відбулась зустріч делегації Львівської області з активом українських діаспорських організацій в АР, зокрема з Українським Конгресом Азербайджану, на чолі з Головою правління Ю.Осадченком та Українською громадою імені Івана Франка у м.Сумгаїт на чолі з Т.Мусаєвою. Творчі колективи Сумгаїтської громади виступили з невеличким концертом, під час якого активістами громади було виконано українські народні пісні «Ой у вишневому саду» і «Цвіте терен» (Л.Ісмаілова і Л.Алієва), а колектив скрипалів під керівництвом В.Гасаналізаде виконали українську музичну композицію «Черемшина».

 

Візит делегації Львівщини активно висвітлювався центральними ЗМІ Азербайджану: інформаційні агентства «Azerbaijan.az», «Novosti.az», «SIA», телеканали «CBC», «AzTV» і «Лідер.TV», газета «Республіка».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux