80 років тому Європа здобула мир, але для України ця дата — глибока рана: кожної родини торкнулися жахи тієї війни, понад 8 мільйонів українців загинули.
Сьогодні Україна знову в боротьбі — цього разу проти рашизму.
«Україна продовжує боротьбу, і ми не самі. Разом із вами, нашими друзями, ми виборюємо перемогу справедливості, миру й свободи. Вона обов’язково настане — в ім’я всіх полеглих, усіх живих і наших дітей».
У заході взяли участь українські дипломати, представники українських громад та організацій, а також Спілки інвалідів, ветеранів і сімей загиблих Азербайджану.
Разом ми вшанували подвиг та поклали квіти до Стіни пам’яті Героїв-азербайджанців, які загинули, захищаючи Україну.
Пам’ятаємо минуле. Стоїмо разом за справедливий мир і майбутнє.