• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
До уваги громадян України, які планують голосувати на території Азербайджану під час виборів Президента України
Опубліковано 21 лютого 2019 року о 09:01

У зв’язку з проведенням 31 березня 2019 р. чергових виборів Президента України звертаємо увагу на наступне. Громадяни України, які перебуватимуть на території Азербайджанської Республіки у день проведення виборів Президента України, можуть проголосувати з 08 год. 00 хв. по 20 год. 00 хв. (за бакинським часом) на закордонній виборчій дільниці №900003, створеній при Посольстві України в Азербайджанській Республіці за адресою: м. Баку, вул. Юсіфа Везірова (Чеменземінлі), буд. 49.

Відповідно до законодавства України, голосування здійснюється виключно на підставі списку виборців конкретної виборчої дільниці, до якого включаються громадяни України, які мають право голосу та їх виборча адреса у Державному реєстрі виборців (далі – Реєстр) відноситься саме до цієї виборчої дільниці. Слід врахувати, що виборець може бути включений до списку виборців лише на одній виборчій дільниці.

Оскільки у день голосування будь-які зміни до списку виборців не вносяться, слід заздалегідь подбати про своє включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці №900003, зокрема, здійснивши такі кроки.

1. Перевірити включення себе до Реєстру та правильність зазначення у ньому особистих даних, включаючи прізвище, ім’я, по батькові, свою виборчу адресу, за одним з наступних варіантів:

 • за допомогою мережі інтернет – зареєструватися на веб-сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua) у сервісі «Особистий кабінет виборця», зробити в ньому відповідний запит до Реєстру та орієнтовно протягом однієї доби отримати відповідні дані на електронну адресу, вказану під час реєстрації;
 • особисто прийти у робочий день в Посольство України в Азербайджанській Республіці з паспортом громадянина України для виїзду за кордон та подати письмовий запит щодо своїх даних у Реєстрі.

2. Якщо у Реєстрі вірно вказані Ваші дані та виборча адреса віднесена до закордонної  виборчої  дільниці  №900003,  для  голосування  у  день  виборів 31 березня 2019 р. слід особисто прийти на виборчу дільницю за адресою: м.Баку, вул. Юсіфа Везірова (Чеменземінлі), буд. 49, з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (голосування не може здійснюватись на підставі паспорта громадянина України або паспорта громадянина України у формі картки).

3. Якщо у Реєстрі невірно вказані Ваші дані та виборча адреса не віднесена до закордонної виборчій дільниці №900003, для включення себе до списку виборців на цій виборчій дільниці слід зробити один з таких кроків:

 • стати на консульський облік у Посольстві України в Азербайджанській Республіці або подати заяву про зміну виборчої адреси, а, у разі відсутності своїх даних у Реєстрі – подати заяву про включення до Реєстру (зразки заяв додаються).

Так, за наявності посвідки на проживання в Азербайджані, можна стати на тимчасовий консульський облік, подавши відповідну заяву, заповнену облікову форму, оригінали та копії паспорта громадянина України для виїзду за кордон і дозволу на проживання в Азербайджані, дві фотографії 3,5х4,5 см.

У разі відсутності посвідки на проживання, слід подати відповідну заяву, а також оригінали та копії першої сторінки паспорта для виїзду за кордон і копію документа, який підтверджує Ваше проживання на території Азербайджану.

Документи для постановки на тимчасовий консульський облік слід подати до 19 березня 2019 р. Чинним законодавством України також передбачено можливість надсилання документів для постановки на консульський облік засобами поштового зв’язку.

 • для зміни у Реєстрі своєї виборчої адреси, громадянин України, який постійно проживає або тимчасово перебуває в Азербайджані та не бажає ставати на консульський облік, може подати до Посольства України заяву про зміну своєї виборчої адреси в Реєстрі або включення до Реєстру.

Документи  для  зміни  виборчої  адреси  необхідно  особисто  подати  до 25 березня 2019 р.

Через кілька днів після подачі документів доцільно повторно перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

Zayava_TKO.pdf

Zayava_Vybory.pdf

zayava-zmina-adr.doc

Oblikova_kartka_TKO.doc

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux