• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
До уваги громадян України, які планують узяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради України
Опубліковано 24 червня 2019 року о 15:21

21 липня 2019 року, у неділю, відбудуться позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України.

Громадяни України, які у день проведення виборів перебуватимуть на території Азербайджанської Республіки, матимуть можливість з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (за бакинським часом) проголосувати на закордонній виборчій дільниці №900003 при Посольстві України в Азербайджанській Республіці.

Виборча дільниця знаходиться за адресою: м. Баку, вул. Юсіфа Везірова (Чеменземінлі), буд. 49.

Голосування здійснюється виключно особисто виборцями, при наявності дійсного на дату голосування, 21 липня 2019 року, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного та службового паспортів. Такі документи, як паспорт громадянина України або паспорт громадянина України у формі ID-картки, не можуть бути підставою для голосування на закордонній виборчій дільниці.

Законодавством України передбачено здійснення голосування виключно на підставі списку виборців конкретної виборчої дільниці, до якого включаються громадяни України, які мають право голосу та їх виборча адреса у Державному реєстрі виборців (далі – Реєстр) відноситься саме до цієї виборчої дільниці. Таким чином виборець може бути включений до списку виборців лише на одній виборчій дільниці.

Оскільки у день повторного голосування будь-які зміни до списку виборців не вносяться, слід заздалегідь подбати про своє включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці №900003, зокрема, здійснивши такі кроки.

Дізнатися про включення виборця до Державного реєстру виборців, перевірити чи правильно вказано прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу виборця можливо на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) через он-лайн сервіс «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN). Для цього необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає на електронну адресу, вказану при реєстрації, відомості щодо своїх даних у Реєстрі виборців.

Якщо у Реєстрі вірно вказані особисті дані та виборча адреса віднесена до закордонної  виборчої  дільниці  №900003,  для  голосування  у  день  виборів слід особисто прийти на виборчу дільницю за вищевказаною адресою з паспортом громадянина України для виїзду за кордон.

Якщо у Реєстрі невірно вказані особисті дані та виборча адреса не віднесена до закордонної виборчій дільниці №900003, для включення себе до списку виборців на цій виборчій дільниці слід зробити один з таких кроків:

-         стати на консульський облік у Посольстві України в Азербайджанській Республіці, подавши заяву за такою формою Zayava_TKO.pdf

-         або подати заяву про зміну виборчої адреси, а, у разі відсутності своїх даних у Реєстрі – подати заяву про включення до Реєстру за такою формою zayava-zmina-adr.doc;

-         у разі відсутності посвідки на проживання, слід подати відповідну заяву - Zayava_Vybory.pdf, а також оригінали та копії першої сторінки паспорта для виїзду за кордон і копію документа, який підтверджує факт проживання виборця на території Азербайджану.

Заяви на включення до списку виборців приймаються до 9 липня 2019 року включно.

Схематично алгоритм дій виборця виглядає таким чином:

Додаткову інформацію можливо отримати за тел.: (+99412)4412706 (консульський відділ Посольства України в Азербайджанській Республіці) та за електронною адресою: [email protected] (з позначкою «вибори»).

УВАГА! Після прийняття Центральною виборчою комісією України постанови про затвердження персонального складу закордонних дільничних виборчих комісій, Посольство України в АР проведе до 8 липня 2019 року онлайн-консультацію для виборців у соціальній мережі.

Про дату і час онлайн-консультації буде повідомлено додатково.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux