Щороку у перший день літа світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до проблем, з якими стикаються діти в усьому світі.
З нагоди свята Посольство України в Азербайджанській Республіці спільно з Українським центром та Українською громадою ім.І.Франка м.Сумгаїт долучилися до створення святкового настрою для маленьких українців та україночок, які через війну, розв’язану Росією, вимушені були виїхати з України до Азербайджану.
Дітлахи були запрошені до розважального центру “Sky Park”, де їх очікували цікаві активні ігри та майстер-клас, присвячений розпису по дереву різнокольоровими фарбами. Діти мали можливість проявити свою безмежну фантазію і намалювати побачене на дерев’яних дошках.
Дякуємо Українському центру, Українській громаді ім.І.Франка м. Сумгаїт, а також розважальному центру “Sky Park” за організацію яскравого дитячого свята!






















