Напередодні роковин початку російського повномасштабного вторгнення до України вирушає чергова партія енергообладнання з Азербайджану — 31 генератор різної потужності та 2 системи автоматичного ввімкнення резерву.
Обладнання буде передано для потреб підрозділів
ДСНС України, лікарень та регіонів, які постраждали від російських атак.
Перед відправкою Посол України
Юрій Гусєв зустрівся із головою Робочої групи з міжпарламентських зв’язків Азербайджан – Україна, депутатом Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки Алібалoю Магеррамзаде і висловив вдячність Азербайджану та усім, хто долучився до цієї важливої і вкрай необхідної ініціативи.
Допомога стала можливою завдяки підтримці небайдужих азербайджанських компаній та громадян, Посольство України в Азербайджанській Республіці та дипломатів країн-партнерів.
Відправка цього енергообладнання здійснюється в межах глобальної ініціативи «Тепло для України»
#WarmthforUkraine, започаткованої Міністром закордонних справ України
Andrij Sybiha.
Це не просто техніка. Це - світло в лікарнях.
Це - тепло в домівках українських родин.
Це - можливість рятувальникам швидко реагувати та відновлювати життєво необхідну інфраструктуру.
Разом — тепліше.
Разом — сильніші.