• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Azərbaycan
Ірпінь отримав генератори від Азербайджану
Опубліковано 13 лютого 2026 року о 17:20

Ірпінська громада отримала генератори та систему автоматичного введення резерву (ATS) для КП «Ірпіньводоканал», що забезпечить безперебійне водопостачання під час відключень електроенергії.


Обладнання передано від організацій та небайдужих громадян Азербайджанської Республіки в межах ініціативи «Тепло для України» #WarmthforUkraine, започаткованої Міністром закордонних справ України Andrij Sybiha.


Передача енергообладнання відбулася за участі Посла України в Азербайджані Юрій Гусєв, начальника Київська обласна державна адміністрація Микола Калашник та Посла Азербайджану в Україні Сеймур Мардалієв.


Посол Юрій Гусєв обговорив зі своїм азербайджанським колегою та керівництвом Київщини поглиблення співпраці з Азербайджанською Республікою, а також подякував Азербайджану за послідовну підтримку України, солідарність і важливу допомогу, яку, зокрема, отримує Ірпінська громада Київської області.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux