• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову No 657 положеннями якої уточнено порядок в’їзду і перебування в Україні з 02.07.2021 деяких категорій подорожуючих
Опубліковано 02 липня 2021 року о 23:06

 23.06.2021 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову No 657 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. No 1236», положеннями якої уточнено порядок в’їзду і перебування в Україні з 02.07.2021 деяких категорій подорожуючих (текст акта на урядовій веб-сторінці: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro- vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-a657).
Вказаною постановою Уряду, на додаток до вимог до порядку в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства під час карантину, встановлених підпунктом 5 пункту 2-2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 No 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з 00 год. 00 хв. 2 липня 2021 року на період дії карантину запроваджено обов’язкову вимогу щодо наявності у іноземців та осіб без громадянства, які прибуватимуть в Україну з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів, негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон.
У разі відсутності негативного результату вказаного експрес-тесту зазначеним категоріям іноземців та осіб без громадянства буде відмовлено в перетині державного кордону.
Водночас, згадана вимога не застосовуватиметься до таких категорій іноземних подорожуючих:
- особи, які не досягли 12 років;
- іноземці та особи без громадянства які постійно проживають на
території України, та особи, яких визнано біженцями, або особи, які потребують додаткового захисту;
- працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей;
- водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;
-військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав — члени НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.
Пункти тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 розташовуються в зонах прикордонного контролю пунктів пропуску через державний кордон.
 Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, що прибуватимуть в Україну з вказаних країн або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів, підлягатимуть обов’язковій самоізоляції, обсервації.
Водночас від вимоги щодо проведення такими подорожуючими самоізоляції, обсервації звільнено:
- осіб, які не досягли 12 років;
- водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення;
- членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад.
Подорожуючі, на яких поширюватиметься вимога щодо проведення самоізоляції, обсервації, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка такі особи підлягатимуть обсервації.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux