• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Azərbaycan
Українська делегація на чолі з Міністром енергетики Германом Галущенком в Баку взяла участь на 13-му засіданні Українсько-азербайджанської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва
Опубліковано 15 липня 2025 року о 14:04

Під час засідання було підписано Протокол та Дорожню карту — чіткий план спільних дій у сферах економіки, енергетики, торгівлі, культури, логістики й транспорту, освіти та науки.


Обговорено постачання азербайджанського газу до України в межах європейської політики диверсифікації, а також використання українських ПСГ для посилення енергетичної безпеки та розвитку відновлюваної енергетики.


Українська делегація щиро подякувала Азербайджану за надану гуманітарну допомогу, зокрема за трансформатори та енергообладнання для відновлення енергетичного сектору України.


Поглиблюємо стратегічне партнерство і разом рухаємось вперед. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux