Під час засідання було підписано Протокол та Дорожню карту — чіткий план спільних дій у сферах економіки, енергетики, торгівлі, культури, логістики й транспорту, освіти та науки.
Обговорено постачання азербайджанського газу до України в межах європейської політики диверсифікації, а також використання українських ПСГ для посилення енергетичної безпеки та розвитку відновлюваної енергетики.
Українська делегація щиро подякувала Азербайджану за надану гуманітарну допомогу, зокрема за трансформатори та енергообладнання для відновлення енергетичного сектору України.
Поглиблюємо стратегічне партнерство і разом рухаємось вперед.