30 років тому після довгих десятиліть радянської окупації Україна та Азербайджан відновили дипломатичні відносини, які, на сьогодні, досягли рівня стратегічного партнерства й ґрунтуються на щирій дружбі двох народів.
У контексті відзначення цієї події у приміщення Азерпошти відбулося урочисте погашення тематичної ювілейної марки, на якій зображено чарівні візерунки петриківського розпису та внутрішніх покоїв Палацу шекінських ханів. Таке єднання символізує культурне багатство і духовну близькість наших народів.
Вже багато століть поштова марка є традиційним символом зв’язку між людьми, поколіннями і епохами. А закарбувавши в історичній пам’яті звершення перших тридцяти років українсько-азербайджанського співробітництва, ми з новим натхненням відкриваємо чергові сторінки нашого спільного майбутнього !
Щиро вдячні Голові Азерпошти Афгану Джалілову та його команді за допомогу в реалізації цього проєкту.









