• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Azərbaycan
В Баку відбулося погашення поштової марки, присвяченної 30-річчю дипломатичних відносин між Україною та Азербайджаном
Опубліковано 06 грудня 2022 року о 16:23

30 років тому після довгих десятиліть радянської окупації Україна та Азербайджан відновили дипломатичні відносини, які, на сьогодні, досягли рівня стратегічного партнерства й ґрунтуються на щирій дружбі двох народів.

У контексті відзначення цієї події у приміщення Азерпошти відбулося урочисте погашення тематичної ювілейної марки, на якій зображено чарівні візерунки петриківського розпису та внутрішніх покоїв Палацу шекінських ханів. Таке єднання символізує культурне багатство і духовну близькість наших народів.

Вже багато століть поштова марка є традиційним символом зв’язку між людьми, поколіннями і епохами. А закарбувавши в історичній пам’яті звершення перших тридцяти років українсько-азербайджанського співробітництва, ми з новим натхненням відкриваємо чергові сторінки нашого спільного майбутнього !

Щиро вдячні Голові Азерпошти Афгану Джалілову та його команді за допомогу в реалізації цього проєкту.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux