• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Azərbaycan
ЗВЕРНЕННЯ до громадян України стосовно забезпечення реалізації їх права голосу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року
Опубліковано 27 березня 2014 року о 16:57

Законодавством України у повній мірі забезпечено можливість реалізації конституційних виборчих прав громадян України.

 

Зокрема, громадяни України, які проживають чи перебувають в період підготовки і проведення виборів за межами України, незалежно від правових підстав перебування на території тієї чи іншої іноземної держави, а також незалежно від перебування чи не перебування на консульському обліку дипломатичного представництва чи консульської установи, акредитованих на території цієї держави, реалізують своє право голосу на загальних підставах.

 

Таким чином, громадяни України, які постійно проживають чи тимчасово перебувають на території Азербайджанської Республіки,під час проведення позачергових виборів Президента України, які відбудуться
25 травня 2014 року, можуть реалізувати своє право голосу на закордонній виборчий дільниці № 900003 при Посольстві України в Азербайджанській Республіці за адресою:м. Баку, вул. Юсіфа Везірова, 49.

 

Відповідно до частини 6 статті 2 Закону України “Про вибори Президента України”,реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають чи перебувають в період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчий дільниці.

 

До списку виборців включаються дієздатні громадяни України, яким виповнилося чи на день голосування виповниться 18 років.

 

Формування даних списків виборців здійснюється на підставі відомостей Державного реєстру виборців.

 

З метою формування списку виборців на закордонній виборчий дільниці № 900003 при ПосольствіУкраїни в Азербайджанській Республіці,положеннямистатті19 Закону України „Про Державний реєстр виборців” передбачено, щогромадянин України, який набув право голосу і проживає чи на момент набуття права голосу перебуває на території Азербайджанської Республіки, може заздалегідь, по можливості за кілька днів до дня голосування, за власною ініціативою особистоподати до Посольства України в Азербайджанській Республіці за вищевказаною адресою заявущодо:

- своговключення до Державного реєстру виборців;

- зміни виборчої адреси;

- постановки на консульський облік;

- неправильностей чи неточностей у попередньому списку виборців (до 19 травнявключно).

 

 

 

До заяви додається копія пред’явленого документа, щопосвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, службовий паспортчи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

 

З метою надання громадянам можливості перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу в реєстрі, на офіційному сайтіЦентральної виборчої комісії України «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua запровадженосервіс «Особистий кабінет виборця».

 

УВАГА! В день голосування включення до списку виборців здійснюватися не буде.

 

Контактні телефони ПосольстваУкраїни в Азербайджанській Республіці: +994124494088, +994124412706, +994502557518.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux